Quest „Łukasiewicz i wszystko jasne” jest już gotowy! Dla pierwszych 50 osób, które pokonają jego trasę, rozwiążą wszystkie zagadki i zdobędą skarb w postaci pieczątki, przygotowaliśmy nagrody – podwójne bilety do Kina Kolory (do odebrania w Pawilonie Historii Miasta). Zachęcamy do zabawy i spaceru po naszym urokliwym mieście!

 

 

Quest to edukacyjna gra, dzięki której można samodzielnie zwiedzać miasto, kierując się informacjami zawartymi w wierszowanych wskazówkach.

Wersję papierową questu można odebrać w Pawilonie Historii Miasta od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30, natomiast wersję elektroniczną można pobrać pod tym linkiem (pdf, 4,51MB).

 

 

Przypominamy, że quest powstał podczas dwudniowych warsztatów (14-15.09), których celem było rozpowszechnienie wśród gorlickiej młodzieży wiedzy o wybitnym wynalazcy Ignacym Łukasiewiczu.

 

Warsztaty zostały zorganizowane jako element projektu „Quest Bądź jak Ignacy – zostań odkrywcą”, realizowanego przez Gorlickie Centrum Kultury w ramach programu „Dzieci Kapitana Nemo” Fundacji BGK.

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Dzieci Kapitana Nemo” – 2020.

 

Projekt i wykonanieAgencja Reklamowa TDesign Center - Reklama - Poligrafia - Skład DTP - Strony internetowe
Skip to content