Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach

Gorlice, Małopolska 38-300 Polska

32. FESTIWAL TEATRÓW DZIECI I MŁODZIEŻY „BAJDUREK”

Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza do udziału w eliminacjach powiatowych 32. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek„.

Festiwal stwarza możliwość konfrontacji, wymiany doświadczeń, twórczych poszukiwań inscenizacyjnych, scenograficznych oraz upowszechniania kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży. Festiwal jest prezentacją dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych z województwa małopolskiego, pracujących w placówkach oświatowo-wychowawczych, domach kultury, stowarzyszeniach i innych.

Adresowany jest głównie do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, ośrodków kultury i wszystkich placówek, w których mogą działać grupy teatralne, w których wiek uczestników nie przekracza 16 lat.

Eliminacje dla powiatu gorlickiego odbędą się 5 maja 2017 r. o godz. 9.00 w sali teatralnej GCK.

Finał odbędzie się 12 – 14 czerwca 2017 r. w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu.

Karty zgłoszenia prosimy przesyłać lub dostarczyć osobiście do dnia 21 kwietnia (piątek) 2017 r. na adres: Gorlickie Centrum Kultury, ul. Michalusa 4, 38-320 Gorlice

Regulamin – do pobrania

Karta zgłoszenia – do pobrania