Miejski Zespół Szkół Nr 4

Gorlice, Małopolskie 38-300 Polska

BĄBELEK U ROZBÓJNIKÓW

Spektakl teatralny

W dniu 15 czerwca br. Dziecięca Grupa Teatralna „Czwóreczki” działająca przy Gorlickim Centrum Kultury w ramach zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez panią Barbarę Fugiel – instruktora teatralnego GCK zaprezentowała dwukrotnie przedstawienie pt. „Bąbelek u Rozbójników” w Miejskim Zespole Szkół Nr 4. Spektakle z wielkim zainteresowaniem oglądały koleżanki i koledzy z Świetlicy Szkolnej oraz uczniowie klas „0”,I i II. Na twarzach małych widzów cały czas gościł uśmiech, który niejednokrotnie zamieniał się w głośny śmiech. Po występie młodzi aktorzy zostali nagrodzeni dużymi brawami.

Wystąpili:
Maja Drwięga
Aleksandra Grabarek
Marlena Kozioł
Oliwia Król
Lena Malawska
Martyna Przybycień
Daria Radzik
Aleksandra Rąpała
Danuta Roja
Wiktoria Tylawska
Emilia Wołkowicz