23
luty
23 lutego 2016 08:00 — 17 marca 2016 17:00
Dom Polsko-Słowacki
Dom Polsko-Słowacki, Rynek 1, Gorlice, Małopolskie, 38-300, Polska
Wstęp wolny
Ładowanie Wydarzenia
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

BARDAF INTERNATIONAL EXHIBITION

POKONKURSOWA WYSTAWA FOTOGRAFII

Tym, co najbardziej zbliża ludzi do siebie jest wspólna pasja. Łatwo się o tym przekonać obserwując świetnie rozwijającą się współpracę pomiędzy gorlickimi, bardejovskimi i krynickimi fotografami.

W dniu 23 lutego 2016 roku w Domu Polsko-Słowackim podczas otwarcia międzynarodowej wystawy „Bardaf International Exhibition” zostały zaprezentowane prace nagrodzone w konkursie zorganizowanym przez klub fotograficzny Bardaf z Bardejova na Słowacji. W galerii można było podziwiać fotografie m.in. z Hiszpanii, Niemiec, Izraela, Sri Lanki, Słowacji, Polski, Nowej Zelandii, Hongkongu, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Omanu czy Portugalii. Wernisaż był także świetną okazją do zaprezentowania działalności Bardafu, którego początki sięgają roku 1974, kiedy funkcjonował jeszcze jako klub przyzakładowy. Wśród gości obecni byli nie tylko przedstawiciele kierownictwa klubu bardejovskiego ale także wiceprezes Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego Alicja Przybyszowska. Spotkanie zakończył miły akcent. Było to zaproszenie dla gorlickich fotografów do wystawienia ich prac w Bardejovie.

Fotografie można oglądać do 17 marca 2016 roku. Serdecznie zapraszamy!

Wystawa prezentuje fotografie biorące udział w IV edycji konkursu Bardaf International Exhibition. Konkurs organizowany jest od roku 2012 przez Fotoklub BARDAF w Bardejovie pod patronatem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP, Słowackiego Komitetu Narodowego ds. UNESCO i Miasta Bardejov. Jego celem jest promowanie fotografii artystycznej. W roku 2015 swoje prace do konkursu nadesłało ponad 200 autorów z 46 krajów świata.

 Plakat

Szczegóły

Początek:
23 lutego 2016 / 08:00
Koniec:
17 marca 2016 / 17:00
Cena:
Wstęp wolny
Wydarzenie Kategoria:
Organizator:

Nadchodzące wydarzenia