BLUE JASMINE

SEANS FILMOWY POD CHMURKĄ

W wakacje kontynuujemy projekcje kina plenerowego na  dziedzińcu ratusza przed wejściem do Domu Polsko-Słowackiego. Lipcowe seanse otworzyła  projekcja filmu amerykańskiego z 2013 roku opartego  na scenariuszu i reżyserii Woody’ego Allena pt. „Blue Jasmine”. Na szczęście aura i tym razem okazała się łaskawa dla widzów, po niewielkich popołudniowych opadach deszczu nie było ani śladu, pogodny wieczór okazał się idealny na seans pod chmurką.

22 lipca o godz. 21.00 zapraszamy na spędzenie kolejnego wieczoru z dziesiątą muzą, podczas którego ponownie spotkamy się z Woody Allenem w filmie pt. „Magia w blasku księżyca”.

Gorlickie Centrum Kultury – Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach serdecznie zapraszają na KINO PLENEROWE.

Projekcja odbędzie się 1 lipca 2016 /piątek/ o godz. 21.00 na dziedzińcu ratusza przed wejściem do Domu Polsko-Słowackiego. Pokazany zostanie amerykański komediodramat z 2013 roku oparty na scenariuszu i reżyserii Woody’ego Allena pt. „Blue Jasmine”.

Jasmine (Cate Blanchett) przywykła do wygodnej egzystencji i świata wyższych sfer u boku Hala, męża-milionera (Alec Baldwin). Jednak kiedy Hal zostaje zatrzymany pod zarzutem malwersacji, uporządkowane życie Jasmine zmienia się nie do poznania. Decyduje się na wyjazd do San Francisco, by tymczasowo zamieszkać u swojej siostry Ginger (Sally Hawkins). Tam próbuje ułożyć sobie życie i znaleźć nową miłość. [opis dystrybutora dvd]

Zwiastun filmu www.filmweb.pl

Wstęp bezpłatny!

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych projekcja odbędzie się w sali konferencyjnej Domu Polsko-Słowackiego.

REGULAMIN WAKACYJNEGO KINA PLENEROWEGO

1. Organizatorem  Wakacyjnego Kina Plenerowego jest Gorlickie Centrum Kultury – Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča.
  2. Projekcja filmu odbędzie się dniu 1 lipca 2016 r. o godzinie 21:00.
  3. Projekcja odbędzie się na dziedzińcu ratusza, Rynek 1.
  4. Organizator nie pobiera opłat za oglądanie filmów.
  5. Osoby niepełnoletnie uczestniczą w projekcji na odpowiedzialność rodziców lub opiekunów prawnych.
  6. Organizator nie kontroluje wieku widzów.
  7. Podczas projekcji obowiązuje:
  • kulturalne zachowanie
  • zakaz palenia papierosów
  • zakaz wnoszenia i picia alkoholu.

8. Organizator decyduje o ilości osób uczestniczących w projekcji.

9. Każdy, kto zdecyduje się na udział w projekcji zobowiązuje się do bezwzględnego przestrzegania niniejszego regulaminu, w przeciwnym razie zostanie wyproszony z miejsca odbywania się projekcji filmu.

10. Uczestnik może przynieść bezpieczne siedzisko (krzesło, karimatę, materac dmuchany, leżak).

Data:
1 lipca 2016