1 maja 2015 20:30 — 3 maja 2015 14:30
Różne miejsca
Gorlice, Małopolskie

DNI GORLIC 2015

Urząd Miejski w Gorlicach, Gorlickie Centrum Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach zapraszają na imprezy zorganizowane w ramach Dni Gorlic 2015.

Program imprez:

1 maja 2015 roku (piątek)

godz. 20.00 – koncerty:

• występ laureatów konkursu „Twój teledysk promujący 100. rocznicę Bitwy pod Gorlicami”: Tomasz Babicz oraz zespół PODAS – Michał Podsadowski i Konrad Żydło
  • PETIT
  • LOS PASTWA
  • HIDDEN HARMONY
  • Gwiazda wieczoru: PLAGIAT 199

Miejsce: Gorlice, Plac Dworzysko.

Organizator: Miasto Gorlice, Gorlickie Centrum Kultury, Stowarzyszenie „Się Dzieje”.

2 maja 2015 roku (sobota)

godz. 20.30 – koncert zespołu „BAJM „

Miejsce: Gorlice, Stadion OSiR (ul. Sportowa 9).

Organizatorzy: Miasto Gorlice, Gorlickie Centrum Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach.

3 maja 2015 roku (niedziela)

godz. 14.00 – Aeropiknik

Opis: prezentacja m.in. symulatora lotów balonem, szybowca Foka 4,  nietypowych latawców, pokaz napełniania, startu i lotu balonem; ponadto: konkurencje sportowo – rekreacyjne z nagrodami,  Karuzela Retro,  dmuchany zamek i zjeżdżalnia oraz kule wodne, stoisko z malowaniem twarzy, pokaz baniek mydlanych.

Koncerty i wydarzenia na scenie głównej:

• oficjalne zakończenie miejskich obchodów 100. rocznicy Bitwy pod Gorlicami – koncert orkiestr wojskowych
  • program animacyjny  dla dzieci  w wykonaniu Teatru Każdej Sztuki – plakat_1, plakat_2
  • koncert dzieci i młodzieży z elitarnej Szkoły Muzycznej numer I w Winnicy na Ukrainie – www.youtube.pl
  • Gwiazda wieczoru: CHEAP TOBACCO – informacja o zespole

Miejsce: Stadion OSiR (ul. Sportowa 9).

Organizatorzy: Miasto Gorlice,  Gorlickie Centrum Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach.

Film z koncertów zespołów: PETIT, LOS PASTWA, HIDDEN HARMONY, PLAGIAT 199 zamieszczony na portalu youtube.pl

Fotorelacja z AEROPIKNIKU zamieszczona na portalu gorlice24.pl

Fotorelacja z koncertu zespołu „BAJM” zamieszczona na portalu gorlice24.pl