czerwiec
Różne miejsca
Gorlice, Małopolskie

DWA KRÓLESTWA

Z okazji Dnia Dziecka 3 czerwca br. w Świetlicy Osiedlowej GCK – filii „SOKÓŁ” Grupa Teatralna GCK „PROSCENIUM” zaprezentowała spektakl teatralny pt. „Dwa królestwa” w reżyserii Barbary Fugiel dla dzieci z terenu Osiedla Sokół. Po raz kolejny grupa teatralna wystąpiła 7 czerwca br. w sali teatralnej Gorlickiego Centrum Kultury z okazji Dnia Mamy i Dnia Rodziny dla swoich rodziców oraz zgromadzonej publiczności. W czasie występów widownia niejednokrotnie reagowała głośnym śmiechem, a na koniec nie żałowała gromkich braw.

Wystąpili:
Gabriela Bodziony
Weronika Dąbrowska
Kinga Fedoryszyn
Maksymilian Jakubowski
Wiktoria Lenartowicz
Klaudia Łaś
Aleksandra Siorek
Anna Woźniak

Spektakl z 3 czerwca br. ( środa) o godz. 18.00 w Świetlicy GCK – filia „SOKÓŁ” z okazji Dnia Dziecka

Spektakl z 7 czerwca br. ( niedziela) o godz. 15.00 w sali teatralnej GCK z okazji Dnia Matki i Dnia Rodziny

3 czerwca 2015 / 18:00