15
Sierpień
16:00 — 22:00
Stadion OSiR w Gorlicach
Gorlice, Małopolskie
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

EKSPLOZJA KOLORÓW

Urząd Miejski w Gorlicach oraz Gorlickie Centrum Kultury zapraszają na najbardziej kolorową imprezę w Polsce, która już po raz drugi zawita w naszym mieście. Eksplozja kolorów, zabawa z DJ-em – to wszystko już 15 sierpnia na stadionie OSiR w Gorlicach o godz. 16.00. Pokolorujemy wspólnie całe Gorlice!

Ubiegłoroczna Eksplozja Kolorów okazała się wielkim sukcesem i przyciągnęła na gorlicki stadion tłumy gorliczan (relacja z pierwszej edycji TUTAJ). Wszyscy bawili się świetnie, dlatego w tegorocznym kalendarzu wydarzeń nie mogło zabraknąć kolejnej Eksplozji Kolorów.

Podczas eksplozji kolorów wystąpi MARKUS P, autor wielu tanecznych hitów: „Obudź się”, „Hula Ula”, „Kici kici miał” czy „Bawimy się”.

maxresdefault

Teledysk

W czasie imprezy będzie można wyszaleć się do woli rzucając w górę rozmaite kolory. O oprawę muzyczną i świetną organizację zabawy zadba DJ. Kolory, którymi będziemy się obsypywać są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i jak zapewnia producent łatwo się spierają.

Święto kolorów i idea obsypywania się różnymi kolorami oryginalnie wywodzi się z wierzeń indyjskich. Treść wydarzenia jest jednak całkowicie pozbawiona motywu religijnego. Eksplozja Kolorów ma wyzwalać dobrą energię, być bodźcem do świetnej zabawy oraz zawierania nowych znajomości i szaleństwa w gronie przyjaciół.

Więcej szczegółów wkrótce. Serdecznie zapraszamy do kolorowego szaleństwa i zabawy przy muzyce.

Eksplozja kolorów na fb

Wstęp wolny!

Szczegóły

Data:
15 sierpnia 2017
Czas:
16:00 - 22:00
Wydarzenie Kategoria:
Organizator: