wrzesień

Gorlice, Małopolskie 38-300 Polska

WYSTAWA FOTOGRAFII BARBARY STERZEL

Wernisaż 3 września 2013 (wtorek), godz. 17.00

Portret należy do jednej z bardziej wymagających dziedzin fotografii. Dzięki swojej wielkiej pasji i zaangażowaniu z powodzeniem zmierzyła się z nim gorlicka fotografka Barbara Sterzel. W dniu 3 września 2013 roku zaprezentowała portrety osób, które szczególnie pozytywnie zapisały się w jej pamięci. Na fotografiach zobaczymy gorlickie twarze – emanujące optymizmem, pokazujące siłę charakteru i radość życia. Dopełnieniem całości są krótkie notki charakteryzujące poszczególne osoby. Na wystawę zapraszamy do 28 września br.

Barbara Sterzel – ur. 1975 r., Gorliczanka.

„Kocham swoje miasto oraz ludzi w nim mieszkających. Fotografuję ich z ogromnym zaangażowaniem. Każdą wolną chwilę poświęcam swojej pasji. Doświadczenie zdobywam przez kontakt z ludźmi fotografując ich w różnych momentach życia. Staram się oddać towarzyszące im emocje. Swoją wystawą pragnę pokazać oblicza Gorliczan, którzy szczególnie pozytywnie zapisali się w mojej pamięci”.

3 września 2013 / 08:00
28 września 2013 / 17:00