22
styczeń
Cały Dzień

Gorlice, Małopolskie, 38-300, Polska
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

HASŁO: CERAMIKA-WARSZTATY CERAMIKI DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza do udziału w przygodzie z ceramiką, podczas której zapoznamy Państwa  uczniów z podstawowymi technikami modelowania, szkliwienia i zdobienia gliny. Jest to świetna twórcza zabawa oraz znakomity trening z doskonalenia umiejętności manualnych uczniów.

Proponujemy Państwu realizację własnych projektów z zakresu ceramiki (upominki  na dzień babci, dzień kobiet etc.), jak i dokonania wyboru spośród scenariuszy zajęć przygotowanych w naszej pracowni – płaskorzeźba, naczynia: kubki, miseczki, talerze ,podstawki, doniczki, modułowe obrazy ceramiczne. Ponadto mamy możliwość dekorowania tj. malowania gotowych wyrobów biskwitowych angobą lub pastelą do ceramiki. Możecie przyjść do Pracowni na jedną lub dwie godziny lekcyjne co szczególnie polecamy tym, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z gliną. Warsztat dwugodzinny to idealny moduł czasowy do wykonania kompletnego projektu.

Wszystkie prace wykonane na spotkaniu po wysuszeniu wypalane są przez nas w piecu i po dwóch tygodniach gotowe do odbioru. W przypadku produktów wymagających szkliwienia sugerujemy dwa godzinne spotkania w odstępie tygodnia lub dwóch tygodni (związane jest to z suszeniem i wypaleniem na biskwit).

Terminy i tematy dla grup zorganizowanych wymagają wcześniejszego telefonicznego uzgodnienia z instruktorem, najlepiej z tygodniowym wyprzedzeniem.

Koszt udziału w godzinnych warsztatach wynosi 15 złotych od osoby. W cenę wliczone są wszystkie materiały tj. glina, szkliwa, angoby, wypał w piecu.

Instruktorem prowadzącym zajęcia jest Magdalena Rak

Najważniejsze informacje:

Zajęcia odbywają się w Gorlickim Centrum Kultury , ul. Michalusa 4  Gorlice

Pracownia ceramiki znajduje się na drugim piętrze.

Zapisy na zajęcia: tel. 501 296 890

Cena jednego spotkania (godzina lekcyjna) 15 zł od osoby

 

 

Szczegóły

Początek:
22 stycznia 2020
Koniec:
30 stycznia 2020
Wydarzenie Kategoria:

Nadchodzące wydarzenia