12
Grudzień
20:00
Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach
Rynek 1

Gorlice, Małopolska 38-300 Polska
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

KABARET HRABI „TAK, ŻE O”

Zapraszamy 12 grudnia br. o godz. 20.00 do Gorlickiego Centrum Kultury na program kabaretowy w wykonaniu Kabaretu Hrabi „Tak, że o”

Można naćkać instrumentów muzycznych, scenografii, dymów i świateł, fajerwerkiem brzdęknąć, wąsy dokleić, kostiumy oszałamiające przytaszczyć, a mimo to widzów nie ogłuszyć. „Tak, że o” mami więc prostotą i skromnością. Mniej wydatków, więcej korzyści. A i kabaretowa tradycja w tej formie lepiej się uchowa. Kobieta koń? potrzebujemy do tego kobiety i konia. Ale po co tak zaraz szaleć? Niech to nic nie kosztuje! Do skeczu „Kobieta koń” wystarczy tylko kobieta. Tak, że o.

„Tak, że o” to jednocześnie spotkanie z klasyką – czyli źródłem kabaretu. Rozśmieszanie tradycyjnymi środkami wyrazu, a także standardowymi tematami: egzamin, baba u lekarza, mąż i żona, upierdliwa sąsiadka, policjant, zboczeniec w krzakach, wieśniak w panterce, opowiadanie kawału, anegdoty… Konferansjer, jego postawa i wyprowadzony ze starannością gest – to wyraźne ozdobniki, ale również oddanie hołdu tradycji estradowej. Jednocześnie poddanie jej delikatnej kpinie. Klasyka nie omija też reakcji publiczności, ani na nasze szczęście – bisów.

Film

Bilety:

60 zł – przedsprzedaż do 31.10.2017 r.

80 zł – od 01.11.2017 r.

Rezerwacja biletów w sekretariacie GCK oraz pod nr tel. 18 353 56 95, wejściówki dostępne także na stronach:  www.paka.pl, www.biletynakabarety.plwww.bileterka.pl

Szczegóły

Data:
12 grudnia 2017
Czas:
20:00
Wydarzenie Kategoria:
Organizator: