21
Lipiec
19:00 — 20:00
Gorlicki Rynek
Rynek

Gorlice, Małopolskie 38-300 Polska
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

KONCERT CHARYTATYWNY W RAMACH II RAJDU TERENOWEGO

Urząd Miejski w Gorlicach wraz z Podróże 4×4 zaprasza na charytatywny koncert i rajd terenowy dla Agnieszki. W programie wydarzenia m.in. koncert Pawła Kukiza i Arka Zawilińskiego!

O chorobie Pani Agnieszki Sychty mogą Państwo przeczytać w artykule .

Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony dla ratowania życia Agnieszki! Szczegółowe informacje na plakatach!

O gwiazdach…

Paweł Kukiz – jest liderem i założycielem aktualnego zespołu. Zespół w obecnym składzie powstał w styczniu 2013 roku po odejściu Pawła Kukiza z grupy PIERSI, której był założycielem i z którą występował przez 28 lat. Debiutował w latach 80. tworząc kolejne grupy muzyczne, m.in. Aya RL, Emigranci i Hak. Paweł Kukiz to jedna z najpopularniejszych i najbarwniejszych postaci sceny rockowej ostatnich lat. Repertuar Pawła Kukiza składa się z przebojów wykonywanych z zespołem PIERSI takich jak: „Całuj mnie”, „Zośka”, „O Hela!, „Skóra”, „Na falochronie”, dołącza też  piosenki z płyty Yugopolis np. „O nic nie pytaj” oraz z płyty nagranej wspólnie z Jankiem Borysewiczem np.: „Bo tutaj jest jak jest”, „Miasto budzi się”. Do większości utworów Paweł Kukiz  pisze teksty i komponuje muzykę. Artysta ma na swoim koncie wątek kariery aktorskiej. Zagrał m.in. w musicalu „Evita” w teatrze rozrywki w Chorzowie, a także w filmach „Girl Guide”, „Poniedziałek”, „Wtorek”, „Samotność w sieci”. W 2012 roku nagrał pierwszą solową płytę – „Siła i honor”. Kolejną solową płytą był album zatytułowany „Zakazane piosenki” wydany w 2014 roku zawierający takie utwory jak: „Dnia 4 czerwca”, „Samokrytyka”, „Rozmowy u Sowy” i inne. Wtedy Paweł zaangażował się politycznie, czynnie, stając na czele Ruchu KUKIZ 15. W wyborach samorządowych został radnym we Wrocławiu, a następnie stanął do wyborów prezydenckich i zdobył trzecie miejsce wśród startujących kandydatów, zaskakując wszystkich dużą ilością głosów, jednocześnie nie będąc partyjnym kandydatem. Obecnie jest posłem bieżącej kadencji Sejmu i przewodniczącym klubu poselskiego KUKIZ 15, który stanowi trzecią siłę w Sejmie RP.

Obecny skład zespołu:

Paweł Kukiz – śpiew
Wojtek „Amorek” Cieślak – gitara i śpiew – czasami.
Jacek Kasprzyk – gitara
Grzegorz Zioła – bas
Krzysztof Imiołczyk – klawisze
Łukasz Krzysztof Łabuś – perkusja

Arek Zawiliński – bluesman, kowboj, poeta drogi – autor muzyki, tekściarz, wokalista, gitarzysta posługujący się technikami fingerpicking slide i bottelneck. Koncertował na festiwalach w Polsce, Francji, Czechach, Słowacji jak i grywał na ulicach Amsterdamu. Laureat wielu festiwali m.in. FAMA w Świnoujściu, Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie, Zaczarowany Świat Harmonijki w kategorii gitara w Poznaniu. Piosenkarnia – Kraków, występ w studiu radiowej Trójki im. Agnieszki Osieckiej itd. Współpracował m.in. z zespołami Stare Dobre Małżeństwo, Ostatnia Wieczerza w Karczmie Przeznaczonej do Rozbiórki, Kropla Życia, Zabrzańska Orkiestra Rockowa, BGB oraz ze śpiewającym aktorem Lechem Dyblikiem. Twórca formacji Na Drodze.

Strona artysty: www.arekzawilinski.pl

Strona wydarzenia na facebooku.

Plakat 

Regulamin imprezy masowej

Szczegóły

Data:
21 lipca 2017
Czas:
19:00 - 20:00
Wydarzenie Kategoria:
Organizator: