27
Listopad
17:00
Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach
Rynek 1

Gorlice, Małopolska 38-300 Polska
zł70 – zł85
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

RECITAL EDYTY GEPPERT

Starannie dobrany repertuar, teksty popularnych autorów piosenek i muzyka znanych kompozytorów. Piosenki liryczne, dramatyczne, refleksyjne, kabaretowe, spokojne i nastrojowe…

W niedzielny wieczór 27 listopada br. Gorlickie Centrum Kultury rozbrzmiewało wokalem Edyty Geppert, niebanalnej, piosenkarki o rozpoznawalnym głosie i starannie ukształtowanym wizerunku scenicznym, mocno zakorzenionym w historii polskiej piosenki, sercach i pamięci Polaków.

Artystka wystąpiła w recitalu na żywo, który preferuje jako najlepszą formę kontaktu z publicznością. Recital w Jej wykonaniu to widowiskowy pokaz śpiewu wzbogacony grą aktorską. Wspaniałe poczucie humoru, duży temperament, kokieteria, wdzięk i klasa a wszystko zgrabnie połączone i skoncentrowane wokół  tematów o realiach życia. I ten niezwykły głos, mistrzowsko interpretujący śpiewany tekst. To krzyk, to szept, to śmiech, to wibracja i drżenie. Te niepowtarzalne emocje, które zmieniały się z każdym wykonywanym utworem, kształtowały nastrój i powodowały żywy feedback  ze strony widowni, brawa i bisy. Występ bardzo spodobał się publiczności, po koncercie ustawiła się długa kolejka po autograf artystki.

Edyta Geppert wystąpiła w towarzystwie Piotra Matuszczyka (fortepian) i Jerzego Szareckiego (trąbka), wg scenariusza i w reżyserii Piotra Loretza.

Fotorelacja zamieszczona na stronie Halogorlice.info

Autor zdjęć – Sławomir Tokarski

 

Szczegóły

Data:
27 listopada 2016
Czas:
17:00
Cena:
zł70 – zł85
Wydarzenie Kategoria:
Organizator: