14 czerwca 2016 12:30 — 21 czerwca 2016 13:30
Gorlice, Małopolskie
Wstęp wolny!

ŁĄKOWE PRZYGODY

Dziecięca Grupa Teatralna „Raczki Rozrabiaczki” działająca przy Gorlickim Centrum Kultury w ramach zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez panią Barbarę Fugiel – instruktora teatralnego GCK, w dniu 14 czerwca br. zaprezentowała przedstawienie pt. „Łąkowe przygody” w Miejskim Zespole Szkół Nr 4 w Gorlicach. Spektakle obejrzeli uczniowie klas  zerowych.

Po raz kolejny widowisko zostało wystawione z okazji Dnia Rodziny 15 czerwca br.  w MZS Nr 4 tym razem przed dorosłą publicznością, którą stanowili rodzice uczniów. Przybyłych gości serdecznie powitała pani składając gorące życzenia wszystkim rodzicom. Dzieci zaprezentowały bogaty program artystyczny w którym nie zabrakło wierszy, piosenek oraz żywiołowych układów tanecznych. Po występach rodzice otrzymali upominki, które pociechy wykonały własnoręcznie. Był to niezwykły dzień, pełen wrażeń w którym na twarzach dzieci i rodziców gościł uśmiech, radość i wzruszenie.

Ponownie dzieci wystąpiły 16 czerwca  br. przed najmłodszą publicznością  w Przedszkolu Niepublicznym „Ochronka św. Wojciecha” w Gorlicach. Oczywiście ku radości małych aktorów  nie zabrakło słodkości, którymi zostały obdarowane.

Kolejny raz  widowisko zostanie zaprezentowane w dniu 21 czerwca br. o godz. 12.30 dla uczniów klas drugich MZS Nr 4.

Fotorelacja- autor zdjęć: Elwira Latasiewicz
– 14 czerwca dla  uczniów klas „O-I” MZS NR 4

– 15 czerwca w MZS NR 4 z okazji Dnia Rodziny (dla rodziców)

– 16 czerwca w Przedszkolu Niepublicznym „Ochronka św. Wojciecha” w Gorlicach (ul. Krasińskiego 21)