13
luty
17:00
Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach
Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach, Rynek 1, Gorlice, Małopolska, 38-300, Polska
zł25
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

MOJA SZKATUŁKA/ KONCERT WALENTYNKOWY

W wigilię walentynek w Gorlickim Centrum Kultury odbył się akustyczny koncert poezji śpiewanej w wykonaniu zespołu „Moja Szkatułka”.

Koncert odbył się w ramach projektu, którego pomysłodawcą jest muzyk, aranżer, kompozytor Arkadiusz Boryczka. W projekcie biorą udział: Arkadiusz Boryczka (gitara), Joanna Giemzowska-Pilch (skrzypce), która współpracowała z Markiem Grechutą w zespole „Anawa”, Oskar Hudyka (wokal), Adam Tadel (kontrabas) oraz Sylwester Malinowski (instrumenty perkusyjne).

Występ artystów odbył się w Sali Kameralnej GCK w atmosferze półmroku rozświetlonego blaskiem świec z lampionów ustawionych na parapetach okiennych. Muzyków i dekorację sceniczną rozjaśniały światła o zmieniającej się barwie tworząc przyjemny klimat odbywającego się koncertu. Nastrojowa muzyka, ciekawy głos wokalisty, ładne brzmienie poszczególnych instrumentów muzycznych, współgrające ze sobą wprawiły gości w dobry humor. Koncert spotkał się z bardzo życzliwym przyjęciem ze strony widowni, z którą muzycy szybko nawiązali dobry kontakt. Publiczność uśmiechem, oklaskami i owacjami na stojąco domagała się bisów, dziękowała zespołowi za mile spędzony czas. Po koncercie losowo wybranym osobom spośród publiczności wręczono kwiaty i paczki ze słodyczami. Odbyło się również losowanie dwóch podwójnych zaproszeń na program kabaretowy Piotra Bałtroczyka pt. „Tylko dla dorosłych”. Następnie gości zaproszono do foyer gdzie odbyła się degustacja tortu.

Dekorację Sali Kameralnej, foyer oraz kwiaty wykonała Pracownia Dekoracji i Florystyki „Kwiaty unikaty” Dominiki i Tomasza Tajaków. Tort oraz paczki ze słodyczami wykonała „Cukiernia Italia” Renaty Gaweł. Serdecznie dziękujemy sponsorom za uatrakcyjnienie imprezy.

Sponsorzy:

Pracownia Dekoracji i Florystyki Kwiaty unikatycukiernia italia logo

 

 

 

 

 

Fotorelacja z koncertu zamieszczona na stronie Halogorlice.info

Autor zdjęć – Tomasz Stasiowski

 

Autor zdjęć – Irena Kocur

Szczegóły

Data:
13 lutego 2016
Czas:
17:00
Cena:
zł25
Wydarzenie Kategoria:
Organizator:

Nadchodzące wydarzenia