czerwiec
ul. Dukielska 73

Gorlice, Małopolskie Polska

OSIEDLOWY DZIEŃ DZIECKA

W dniu 3 czerwca br. w świetlicy osiedlowej GCK – filii Sokół świętowaliśmy Dzień Dziecka. Impreza została zorganizowana wspólnie z Zarządem Osiedla Nr 7 w Gorlicach dla dzieci z terenu Osiedla Sokół.

Dzieci obejrzały występy grup teatralnych GCK prowadzonych przez instruktora teatralnego tej placówki panią Barbarę Fugiel. Przed zgromadzoną publicznością zaprezentowały się: G. T. „Wiolonczela” w przedstawieniu pt. „Trampciuszek” oraz G. T. „Proscenium” w przestawieniu pt. „Dwa królestwa”.

Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu, dlatego tuż po występach udaliśmy się na plac przyległy do budynku świetlicy by do późnego popołudnia bawić się i grać, a także brać udział w licznych konkurencjach. Równocześnie na sali w świetlicy można było oddać się zabawie przy skocznej muzyce. Tego dnia odpaliliśmy grilla i dzieciaki zajadały się kiełbaskami. Po krótkim odpoczynku jeszcze chętniej brały udział w beztroskiej zabawie. Radosna atmosfera świętowania udzieliła się rodzicom, którzy chętnie ze swoimi dziećmi brali udział w zabawie. Nasi milusińscy z radością opuszczali plac zabaw z licznymi nagrodami pod pachą. Oby za rok było równie radośnie.

Data:
3 czerwca 2015