04
październik
4 października 2011 08:00 — 2 listopada 2011 17:00
Dom Polsko-Słowacki
Dom Polsko-Słowacki, Rynek 1, Gorlice, Małopolskie, 38-300, Polska
Wstęp wolny
Ładowanie Wydarzenia
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

PIĘKNO WSPÓLNEJ KRAINY cz. 2

Południowa Małopolska i północna Słowacja w fotografii

WYSTAWA KAMILA BAŃKOWSKIEGO

Wernisaż wystawy Kamila Bańkowskiego pt. PIĘKNO WSPÓLNEJ KRAINY cz. 2 – Południowa Małopolska i północna Słowacja w fotografii”, który odbył się 4 października w Domu Polsko-Słowackim zaszczycił swoją obecnością Konsul Republiki Słowacji w Krakowie Tomáš Kašaj. Autor ubogacił wystawę prezentacją multimedialną z podkładem muzycznym która zachwyciła wszystkich obecnych.

„Bardzo się cieszę że możemy wystawiać w naszej galerii światłem malowane fotograficzne dzieła sztuki autorstwa Kamila Bańkowskiego, sądeckiego fotografika   zauroczonego pięknymi pejzażami i oryginalną architekturą naszego regionu, poszukującego ciekawych, magicznych miejsc” – mówi Krzysztof Szadkowski, kierownik Domu Polsko-Słowackiego.

Wystawę można zobaczyć do 2 listopada 2011 r.

Serdecznie zapraszamy!

Kamil Bańkowski jest rodowitym sądeczaninem. Fotografuje od sześciu lat, a tematem dominującym w jego pracach jest krajobraz i architektura. W szczególności stara się utrwalać unikalne, wręcz magiczne momenty, które spotyka w ukochanych przez siebie rejonach na Sądecczyźnie, w południowej Polsce i na Słowacji. Nawet dobrze znane miejsca próbuje pokazać w inny, nietradycyjny sposób. Tak więc na zdjęciach, które prezentuje dominują piękne krajobrazy przedstawione w ciekawym świetle, wschody i zachody słońca, mgły, promienie światła.

 Plakat

Szczegóły

Początek:
4 października 2011 / 08:00
Koniec:
2 listopada 2011 / 17:00
Cena:
Wstęp wolny
Wydarzenie Kategoria:
Organizator:

Nadchodzące wydarzenia