12
marzec
16:00
Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach
Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach, Rynek 1, Gorlice, Małopolska, 38-300, Polska
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

POCZUJ ŚWIĘTA – WARSZTATY PLASTYCZNE

„Poczuj święta” – pod takim hasłem w dniu 12 marca br. Gorlickie Centrum Kultury zorganizowało dla dzieci i młodzieży świąteczne warsztaty plastyczne. Podczas zajęć dzieci wykonywały pisanki i ozdoby świątecznewykazując się talentem i ogromną pomysłowością.
Nie lada wyzwaniem dla uczestników warsztatów było wspólne tworzenie z wiklinowych witek oraz różnych materiałów plastycznych i dekoracyjnych ogromnego wielkanocnego kurczaka. Wymagało to od nich sporo wysiłku, zaangażowania i umiejętności pracy w grupie.
Największą jednak atrakcją sobotniego popołudnia, która wzbudziła wiele radości i uśmiechu na twarzach dzieci okazało się wielkie poszukiwanie „jajek – niespodzianek” ukrytych w budynku GCK.
W czasie warsztatów dzieci mogły również podziwiać wystawę prac wykonanych podczas warsztatów wielkanocnych w Świetlicach GCK.
Cieszymy się, że dzieci mogły ciekawie i kreatywnie spędzić czas wolny.
Zajęcia poprowadzili instruktorzy: Tomasz Tajak – właściciel Pracowni Dekoracji i Florystki „Kwiaty unikaty” oraz Magdalena Rak – instruktor Gorlickiego Centrum Kultury ds. plastyki.

Plakat

Relacja zamieszczona na portalu Halogorlice.info

Autor zdjęć – Dominika Tajak

Autor zdjęć – Elwira Latasiewicz

Autor zdjęć – Irena Kocur

Pracownia Dekoracji i Florystyki Kwiaty unikaty

Szczegóły

Data:
12 marca 2016
Czas:
16:00
Wydarzenie Kategoria:
Organizator:

Nadchodzące wydarzenia