01
Styczeń
08:00
Dom Polsko-Słowacki
Rynek 1

Gorlice, Małopolskie 38-300 Polska
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

POSZUKIWANIE POLSKICH PARTNERÓW – PROGRAM WSPÓŁPRACY TRANSGRANICZNEJ POLSKA – SŁOWACJA 2007 – 2013

W ramach Małopolskiego Forum INTERREG/EWT Departament Polityki Regionalnej umożliwia aktywne poszukiwanie Partnerów instytucjom z Małopolski pragnących realizować projekty międzyregionalne i transnarodowe. Na naszej stronie internetowej przedstawiamy propozycje projektowe, które będą sukcesywnie uaktualniane. Zapraszamy do jej odwiedzania.

Poszukiwanie partnerów polskich do projektów polsko-słowackich

Poszukiwani są polscy partnerzy do wspólnych polsko – słowackich projektów, przygotowywanych w ramach planowanego II naboru do Programu Współpracy Transgranicznej Polska – Słowacja 2007 – 2013 oraz naboru na mikroprojekty (Priorytet 3. Programu)

  • W ramach tematu 1.2. Infrastruktura ochrony środowiska – projekt „Polepszenie infrastruktury ochrony środowiska w obszarze przygranicznym (segregacja odpadów)”, zgłoszony przez Miasto Liptowski Mikulasz
  • W ramach tematu 2.2 Ochrona dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego – projekt „Ochrona dziedzictwa kulturowego i historycznego w polsko – słowackim obszarze transgranicznym – rozwój turystyki kulturowej”, zgłoszony przez Gminę Liptowski Jan
  • W ramach Priorytetu 3 Wsparcie inicjatyw lokalnych – projekt „Rozwój współpracy transgranicznej gestorów bazy noclegowej i poprawa jakości oferowanych usług”, zgłoszony przez Stowarzyszenie Mieszkańców gmin Demanova i Bodice (Kraj Żyliński).

Więcej na http://www.malopolskie.pl/RozwojRegionalny/EWT/?id=1770

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Departament Polityki Regionalnej
Zespół Europejskiej Współpracy Terytorialnej
ul. Wielicka 72, 30-552 Kraków
e-mail: etc@umwm.pl ; etc@malopolska.mw.gov.pl

Szczegóły

Data:
1 stycznia 2009
Czas:
08:00
Wydarzenie Kategoria:
Organizator:

Nadchodzące wydarzenia