29
wrzesień
29 września 2019 08:00 — 8 października 2019 17:00
Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach
Rynek 1

Gorlice, Małopolska 38-300 Polska
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

PREMIERA SPEKTAKLU „DOROTKA W KRAINIE OZ”

28 września br.  miała miejsce premiera spektaklu „Dorotka w Krainie Oz” w wykonaniu Grupy Teatralnej Otwarte Drzwi.

Zespół działa prężnie od 2012 roku, po raz trzeci wystąpił w sztuce w reżyserii Tomasza Tajaka. Poprzednio widzowie mogli obejrzeć Aktorów grupy w spektaklu „Wzgórze Spoon River” (więcej tutaj) oraz „Pastorałka” (więcej tutaj). „Dorotka w Krainie Oz” to kolejny sukces Otwartych Drzwi, którzy porwali widzów „gdzieś ponad tęczę” w świat magii, niezwykłych stworów i czarodziejek. Przedstawiona na scenie historia to barwna i malownicza opowieść dla małych i dużych. Pełna komicznych sytuacji lekcja z morałem.

Zgromadzona licznie publiczność nagrodziła Aktorów owacjami na stojąco, co stanowiło najlepszą recenzję wykonanej przez nich pracy. Po zakończonym spektaklu Goście Gorlickiego Centrum Kultury mieli okazję sfotografować się z bohaterami „Dorotki” na specjalnie ustawionej z tej okazji ściance medialnej.

W związku z dużym zainteresowaniem spektaklem zapraszamy również na pokaz popremierowy, zaplanowany na 5 października 2019 (sobota), o godzinie 18:00, w sali widowiskowej Gorlickiego Centrum Kultury. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w sekretariacie GCK oraz na biletyna.pl

Pracę Grupy Teatralnej można obserwować na bieżąco na profilu Facebook zespołu, do którego polubienia mocno zachęcamy.

Dziękujemy Aktorom za ich pracę, Rodzicom występujących dzieci za nieocenioną pomoc w kulisach, niezmiennie Urzędowi Miejskiemu w Gorlicach za możliwość realizacji tego projektu oraz szczególnie naszym patronom medialnym: Halo Gorlice , Gorlice.tv , Gorliczanin.pl za promocję spektaklu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia:

 

 

Szczegóły

Początek:
29 września 2019 / 08:00
Koniec:
8 października 2019 / 17:00
Wydarzenie Kategoria:
Organizator: