Grand Hotel Rzeszów
Gorlice, Małopolskie

PREZENTACJA ZIMOWYCH ATRAKCJI TURYSTYCZNYCH SŁOWACJI W RZESZOWIE

W piątek, 5 grudnia 2008 r. o godz. 14.00 w Grand Hotelu Rzeszów, ul. Kościuszki 9 odbędzie się multimedialna prezentacja zimowych atrakcji turystycznych SŁOWACJI.

W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną najważniejsze i najbardziej atrakcyjne zimowe produkty turystyczne Słowacji /ośrodki narciarskie, uzdrowiska i kąpieliska termalne, góry, zamki, jaskinie, zabytki UNESCO. / oraz nowości i inwestycje przygotowywane w dziedzinie turystyki w najbliższych latach na Słowacji.

Specjalnym gościem prezentacji będzie przedstawicielka miasta Prešov pani Katarína Mikuláková, która przedstawi największe atrakcje turystyczne Prešova i regionu.

Po prezentacji zapraszamy na poczęstunek i degustację słowackich trunków.

Prezentacja atrakcji turystycznych Słowacji w Rzeszowie odbywa się w ramach Dni Słowacji w Rzeszowie /04.-05.12.2008/.

Podczas dwóch dni w Rzeszowie odbędzie się szereg interesujących spotkań i wydarzeń kulturalnych. Dla szerokiej publiczności polecamy:

– wernisaże wystaw słowackich artystów /wystawa karykatur Kaza Kanali w Auli Politechniki Rzeszowskiej, ul. Powstańców Warszawy 10 i wystawa fotografii Gabriela Liptaka „Piękno Liptova i Tatr” w Galerii pod Ratuszem, Rynek 1/,

– koncert muzyki klasycznej Presburger Quartet w Kościele św. Krzyża przy ul. 3-Maja oraz koncert jazzowy zespołu Oskar Rozsa Unlimited Partnership w „Jazz Club Gramofon” przy ul. 3 Maja 13.

Szczegółowy program Dni Słowacji w Rzeszowie znajdą Państwo na stronie internetowej Ambasady Republiki Słowackiej w Polsce www.ambasada-slowacji.pl

Data:
5 grudnia 2008