06
luty
6 lutego 2017 08:00 — 12 lutego 2017 17:00
Różne mejsca
Różne mejsca, Gorlice, Małopolskie
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

RELACJA Z II CZĘŚCI FERII ZIMOWYCH W ŚWIETLICACH GCK

Zakończył się beztroski czas ferii, powrót do szkoły i codziennych obowiązków to czas kolejnych wyzwań, jakie stawia przed nami rzeczywistość. Co się działo w świetlicach GCK na terenie Gorlic  podczas ostatniego tygodnia wypoczynku zimowego? Zapraszamy do relacji.

Ostatni tydzień  ferii na świetlicy przy ul. Krasińskiego minął pod znakiem rywalizacji sportowych. Uczestnicy zajęć zmierzyli się w grze w piłkarzyki, warcaby, bierki, chińczyka i inne gry stolikowe. Największym powodzeniem cieszyła się bitwa na śnieżki, którą z powodu braku śniegu musieliśmy przenieść na świetlicę. Śnieżki zastąpiły balony, a zabawy było co nie miara.

W świetlicy OK3M Pod Lodownią można było uczestniczyć w konkursie plastycznym, turnieju cymbergaja a także zatańczyć na balu karnawałowym.

Natomiast  w Świetlicy Osiedlowej GCK „OSG” przy ul. Wyszyńskiego 35 w Gorlicach odbyły się zajęcia o charakterze plastycznym:  „Fantazyjna organizacja” – tworzenie ozdobnych organizerów biurkowych, „Zakład małego czytelnika” – tworzenie ozdobnych zakładek do książek.

Świetlica w Sokole przy ul. Dukielskiej zaproponowała swoim podopiecznym zajęcia plastyczne, edukacyjne, zabawy, konkursy. Można było zagrać w kości, karty a także sprawdzić się w grach sportowych.

W ramach ferii zimowych zorganizowano również międzyświetlicowy kulig w Regietowie, który cieszył się największym powodzeniem wśród dzieci i młodzieży. Ponadto można było zatańczyć na  balu karnawałowym połączonym z licznymi konkursami zorganizowanym w świetlicy OK3M Pod Lodownią dla wszystkich dzieci ze świetlic GCK.  Nie zabrakło również atrakcji filmowych, tym razem dzieci mogły obejrzeć  w gorlickim kinie „Kolory” bajkę pod tytułem „Sing”.

Szczegóły

Początek:
6 lutego 2017 / 08:00
Koniec:
12 lutego 2017 / 17:00
Wydarzenie Kategoria:
Organizator:

Nadchodzące wydarzenia