18
czerwiec
18 czerwca 2016 08:00 — 6 lipca 2016 17:00
Głosowanie na stronie www.bo.malopolska.pl
Głosowanie na stronie www.bo.malopolska.pl, Małopolskie
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

TRWA GŁOSOWANIE MIESZKAŃCÓW MAŁOPOLSKI NA ZADANIA ZGŁOSZONE DO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO.

Szanowni Państwo!
Rozpoczęło się głosowanie mieszkańców Małopolski na zadania zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Małopolanie, którzy ukończyli 16 rok życia mogą – do dnia 6 lipca – wybrać spośród 152 zadań najlepsze ich zdaniem pomysły. Zwycięskie projekty zrealizuje Województwo Małopolskie.

Małopolski Budżet Obywatelski to przedsięwzięcie pionierskie, jeszcze żaden samorząd nie realizował budżetu obywatelskiego na tak szeroką skalę. Standardy partycypacji społecznej wymagają, aby w proces głosowania zaangażowana była jak najliczniejsza grupa mieszkańców regionu w tym środowiska kultury i twórcy. Szczególnie ważne jest poinformowanie o terminie głosowania współpracujących z Państwem instytucji, środowisk lokalnych a zwłaszcza mieszkańców.

Dlatego uprzejmie proszę o zamieszczenie na stronach internetowych Państwa instytucji załączonych banerów i materiałów informacyjnych dotyczących głosowania I edycji budżetu obywatelskiego, w tym dostępu do strony internetowej www.bo.malopolska.pl, za pośrednictwem której mieszkańcy Małopolski mogą oddać swój głos. W załączeniu przesyłam także listę wszystkich zadań, na które Małopolanie mogą zagłosować.

W przypadku szczegółowych pytań do Państwa dyspozycji pozostają pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego odpowiedzialni za wdrażanie budżetu obywatelskiego – kontakt telefoniczny: (12) 61 60 531, (12) 61 60 904, e-mailowy: bo@umwm.pl. Szczegółowe informacje na temat projektu można także znaleźć na ww. stronie internetowej.
Raz jeszcze zachęcam Państwa do włączenia się w promocję narzędzia partycypacji społecznej, jakim jest wojewódzki budżet obywatelski. Razem możemy przyczynić się do rozwoju naszego regionu i wspólnie budować Małopolskę.

Z wyrazami szacunku,

Jacek Krupa

Głosowanie dla mieszkańców Małopolski odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.bo.malopolska.pl. W załączeniu lista wszystkich zadań, na które Małopolanie mogą zagłosować.

Plakat

infografika

Szczegóły

Początek:
18 czerwca 2016 / 08:00
Koniec:
6 lipca 2016 / 17:00
Wydarzenie Kategoria:
Organizator:

Nadchodzące wydarzenia