05
grudzień
5 grudnia 2015 10:00 — 6 grudnia 2015 16:00
Jarmark Pogórzański
Jarmark Pogórzański, Gorlice, Małopolskie
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM NA JARMARKU POGÓRZAŃSKIM

6 grudnia to dzień, w którym Święty Mikołaj odwiedza dzieci w każdym miejscu na całym świecie.

W naszym mieście oczekiwał na milusińskich na Jarmarku Pogórzańskim i jak się okazało miał pełne ręce roboty bowiem na spotkanie przybyły tłumy gorliczan, którzy chcieli zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem i dostać słodki upominek. Mikołaj obdarował prezentami blisko tysiąc dzieci.

Organizatorzy „Spotkania z Mikołajem” (Urząd Miejski w Gorlicach, Jarmark Pogórzański, Gorlickie Centrum Kultury) zadbali by ten niedzielny dzień okazał się wyjątkowy, pełen atrakcji i wrażeń dla wszystkich najmłodszych. Już od godz. 10.00 instruktorzy Gorlickiego Centrum Kultury prowadzili warsztaty artystyczne, które cieszyły się niesłabnącym powodzeniem. Dzieci własnoręcznie wykonywały pudełka na prezenty, malowały, kleiły łańcuchy na choinkę, wyklejały okazałą postać Mikołaja, itp. Z wielkim zainteresowaniem obejrzały również Teatrzyk „O królewnie w storczyk zaklętej” w wykonaniu Teatru Każdej Sztuki z Nowego Sącza.

Dla tych którzy lubią tańczyć, DJ. Wojtek prowadził dyskotekę. Chętni mogli uczestniczyć w zabawach z pieskami zaprzęgowymi lub skorzystać z przejażdżki konnej. Zaciekawienie wśród uczestników wydarzenia wzbudził przyjazd Mikołajów na motocyklach. Imprezie towarzyszył Jarmark Świąteczny.

Miniona niedziela była wspaniałą okazją spędzenia wolnego czasu dla całych rodzin.

Szczegóły

Początek:
5 grudnia 2015 / 10:00
Koniec:
6 grudnia 2015 / 16:00
Wydarzenie Kategoria:
Organizator:

Nadchodzące wydarzenia