Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach

Gorlice, Małopolska 38-300 Polska

STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO – Koncert

Gorlickie Centrum Kultury zaprasza na nastrojowy, nostalgiczno-refleksyjny koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo, który odbędzie się 19 kwietnia br. o godz. 19.00. w Sali Teatralnej GCK.

Legendarna grupa złożona z wyśmienitych muzyków, którą tworzą Krzysztof Myszkowski (śpiew, gitara, harmonijka ustna), Bolo Pietraszkiewicz (gitary, cajon), Roman Ziobro (kontrabas, gitara basowa), wciąż przemierza koncertowe szlaki tłumnie przyciągając widownię na swoje recitale.

Podczas koncertu usłyszymy znane przeboje w wykonaniu założyciela (lidera) SDM Krzysztofa Myszkowskiego, śpiewającego swoje kultowe piosenki (np. „Blues o 4 nad ranem”, „Jak”, „Komunia”, „Blues dla Małej”) oraz utwory, które ukazały się na najnowszej płycie zespołu. Z pewnością uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuje niebanalne brzmienie formacji i wspaniałe dźwięki instrumentów muzycznych, w tym gitary 6 i 12 strunowe.

Cena biletu 40 zł.

Rezerwacji biletów można dokonać pod nr. tel. 18 35 35 695.

Relacje z koncertu zamieszczona na portalu halogorlice.pl

Zdjęcia z koncertu – autor Janusz Fiega

Zdjęcia z koncertu – autor Sławomir Tokarski