31
grudzień
22:30
Gorlicki Rynek
Rynek

Gorlice, Małopolskie 38-300 Polska
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

SYLWESTER NA GORLICKIM RYNKU

Burmistrz Rafał Kukla zaprasza serdecznie na wspólną zabawę sylwestrową na gorlickim Rynku. Zabierz ze sobą rodzinę, przyjaciół, znajomych. Spędźmy ten radosny czas razem.

Gdzie? Gorlicki Rynek
Kiedy? 22.30 – 1.00
Kto zagra?

  • The Underground Man
  • Bartas Szymoniak

O północy niebo nad gorlickim Rynkiem rozświetli pokaz fajerwerków. Gwarancja fantastycznej zabawy, niezapomnianych wrażeń, super atmosfery!

Zespół The Underground Man powstał w 2014 roku. Jest to polsko-brytyjski projekt czwórki muzyków, mieszkających w Lublinie: Gafyn Davies (wokal, gitara), Dorota Turkiewicz (instrumenty klawiszowe, elektronika), Darek Hanaj (perkusja), Radek Barszcz (bas). Muzyka zespołu to wypadkowa stylów muzycznych, z których wywodzą się członkowie grupy. Rezultatem jest mieszanka surowych dźwięków z syntezatorowymi melodiami, doprawiona mrocznymi krajobrazami, malowanymi wokalem i pulsującym rytmem. W 2015 oraz 2016 roku zagrali kilka tras koncertowych w całej Polsce, jak i również jeden koncert w Berlinie. Występowali na różnych Festiwalach, koncertach klubowych i plenerowych.

Teledysk

Bartas Szymoniak to twórca stylu BEATROCK – gatunku łączącego elementy beatboxu, wokali i żywych instrumentów; laureat IDOLA; absolwent Wydziału Jazzu AM w Katowicach; frontman grupy Sztywny Pal Azji (2008-2015). Wszystkie dźwięki tworzy na żywo sam, własnym aparatem mowy (bas, perkusja, trąbki, śpiew itd.) a następnie zapętla na tzw. looper. Dźwięk po dźwięku, warstwa po warstwie. Tak powstają kompozycje Artysty – człowieka orkiestry. Towarzyszy mu jedynie gitarzysta i wokalista – Michał Parzymięso. 1.03.2017 r. premierę miał album pt. „Alarm”, nagrany w taki właśnie sposób. Jest to pierwsza tego typu płyta w Polsce, będąca jednocześnie ilustracją muzyczną do słów najważniejszych poetów pokolenia Kolumbów. W czerwcu 2015 r. ukazała się pierwsza płyta Artysty jeszcze w tradycyjnym składzie muzyków. Singiel z tego wydawnictwa pt. „Nagi” trafił na listę przebojów Programu 3 Polskiego Radia.  Bartas występował na najważniejszych imprezach muzycznych w Polsce i za granicą. Min. Festiwal w Opolu, Sopot Top Trendy, Festiwal w Węgorzewie, Jarocin Festiwal, Festiwal R. Riedla w Chorzowie czy Taste of Polonia w Chicago.

Teledysk


Sylwester na lodzie dla dzieci

Dla najmłodszych od 15.00 do 17.00 na lodowisku OSiR Sylwester na lodzie. W programie gry i zabawy, zabawa z DJ Alpina, wybór króla i królowej lodowiska, wspólny toast, malowanie twarzy, słodycze i nagrody. O godz. 16.30 planowany jest pokaz sztucznych ogni.

Gwarancja fantastycznej zabawy, niezapomnianych wrażeń, super atmosfery!

Regulamin imprezy masowej

Zapraszamy!

Szczegóły

Data:
31 grudnia 2017
Czas:
22:30
Wydarzenie Kategoria:
Organizator:

Nadchodzące wydarzenia