16
Czerwiec
16 czerwca 2017 20:00 — 20 czerwca 2017 20:30
Rynek w Wadowicach
Wadowice, Małopolskie
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

TEATR OGNIA NA WADOWICKIM RYNKU

16 czerwca Teatr Eksperymentalny ERGO z Gorlickiego Centrum Kultury wyruszył do Wadowic, aby rozświetlić VIII Ogólnopolski Zlot Pojazdów MotoLegendy PRL Gorlice-Wadowice.

MotoLegendy PRL-u to impreza, która zrzesza pasjonatów zabytkowych samochodów. Z tej okazji 15 czerwca na gorlickim rynku odbył się niesamowity koncert Orkiestry Symfonicznej Państwowej Szkoły Muzycznej z Wadowic, która przeniosła Gorliczan w świat muzyki klasycznej i filmowej, a także podarowała zgromadzonym namiastkę Koncertu Noworocznego Filharmoników Wiedeńskich.

Grupa z Gorlic została bardzo ciepło powitana przez organizatorów, po czym ruszyła, aby móc chociaż przez chwilę podziwiać Miasto Papieskie.

O godz. 22:00 Plac Jana Pawła II pogrążył się w ciemnościach, aby po chwili móc zapłonąć. Wspaniały taniec młodych tancerzy, cudowna muzyka i energia okrytych nocą Wadowic rozpaliły nie tylko serca publiczności, ale i dusze młodych aktorów. Nieokiełznany żywioł ognia poddał się ruchom tancerzy tworząc wyjątkową atmosferę wśród wszystkich zebranych. Po raz kolejny młodzi ludzie w wyjątkowy sposób pokazali niesamowitej publiczności swoją pasję, a ona – nie szczędziła braw i okrzyków. Nie obeszło się bez bisu.

Ramię w ramię z doświadczonymi członkami grupy stanęli nowicjusze, którzy wnieśli do występu nowej dynamiki i nowego ducha.
Tancerze znów udowodnili, że wytrwałą pracą i ćwiczeniami połączonymi z pasją można uwolnić niezwykłą, a zarazem tajemniczą energię zdolną poruszać serca.

Zapraszamy do obejrzenia relacji na stronie wadowice.pl

 

Zdjęcia ze strony www.wadowice.pl, autor: Artur Lehrfeld (L.A. Photo)

Szczegóły

Początek:
16 czerwca 2017 / 20:00
Koniec:
20 czerwca 2017 / 20:30
Wydarzenie Kategoria: