23
wrzesień
23 września 2017 16:00 — 26 września 2017 17:00
Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach
Rynek 1

Gorlice, Małopolska 38-300 Polska
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

„TO CI TŁUMACZĘ!” , ŻE SMILE TO ZDROWIE

Sobotnie popołudnie 23  września w GCK, mimo kiepskiej aury za oknem, tętniło dużą dawką pozytywnej energii i zwariowanego humoru, a wszystko to za sprawą Kabaretu Smile, który zaprezentował najnowszy program – „To Ci tłumaczę!„.

Panowie Michał, Andrzej oraz Paweł już na samym początku pozytywnie zaskoczyli zgromadzoną publiczność. Pokazali niesamowity kontakt z publicznością oraz naturalną skłonność do improwizacji.

Jak sugeruje sam tytuł próbowali wyjaśnić kilka ważnych zagadnień, które spotykamy w życiu codziennym m.in. dylematy młodego ojca, odciągnięcia nastolatka od smartfona, czy nieustanne problemy z naszym pięknym językiem polskim. Są to zagadnienia, które wbrew pozorom wymagają tłumaczenia a Kabaret Smile wykonał to w swoim stylu, rozwiązał to śpiewająco.

Gdy oglądamy ich na scenie to po prostu  uśmiech nie znika z naszych twarzy, a że śmiech to zdrowie to z całą pewnością był to niezwykle udany wieczór. Kabaret Smile zafundował zgromadzonej publiczności dwie godziny beztroski i dawkę pozytywnej energii na nadchodzący nowy tydzień.

Autor zdjęć i baneru: Portal Gorlice24.pl

Szczegóły

Początek:
23 września 2017 / 16:00
Koniec:
26 września 2017 / 17:00
Wydarzenie Kategoria:
Organizator:

Nadchodzące wydarzenia