21
październik
12:30
Nienazwane Miejsce
Nienazwane Miejsce, Małopolskie
Ładowanie Wydarzenia
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

TOUR SALON POZNAŃ 2009 – STOISKO NARODOWE SŁOWACJI

Republika Słowacka jako Kraj Partnerski tegorocznych targów TOUR SALON POZNAŃ 2009 /21-24.10./zaprasza do odwiedzenie stoiska narodowego Słowacji nr 46, które znajdować się będzie w hali targowej nr 5.

Dla branży turystycznej i dziennikarzy przygotowaliśmy specjalną konferencję prasową połączoną z multimedialną prezentacją walorów turystycznych Słowacji /zaproszenie w załączniku/. Zaprezentujemy zimowe atrakcje turystyczne oraz nowości nadchodzącego sezonu zimowego na Słowacji. Spotkanie odbędzie się w dniu 21.10.2009 o godz. 12.30 w Sali Dużej WTC w Poznaniu /ul. Bukowska12/. Po prezentacji zapraszamy wszystkich uczestników konferencji do odwiedzenia stoiska narodowego Słowacji, gdzie o godz. 13.30 odbędzie się specjalna degustacja słowackiej potrawy narodowej oraz występ słowackiego zespołu folklorystycznego ŠARIŠAN.

W tegorocznych targach udział weźmie około 20 wystawców z całej Słowacji.

Podczas 4 dni na stoisku słowackim prezentowane będą smakołyki kuchni słowackiej. Słowaccy kucharze będą „na żywo” przygotowywać słowacką potrawę narodową bryndzove halušky /kluski ziemniaczane z bryndzą kraszone skraweczkami/ oraz inne specjały. Oprócz tego organizowane będą degustację słowackich serów i win słowackich z regionów winiarskich z całej Słowacji. Urozmaiceniem słowackiej prezentacji będą występy temperamentnego słowackiego zespołu folklorystycznego ŠARIŠAN z Prešova, który wystąpi także na uroczystej Recepcji dla Wystawców.

Dla uczestników targów, którzy odwiedzą stoisko Słowacji w dniach 23-24.10. organizowane będą konkursy nt. wiedzy o Słowacji. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Miło nam będzie gościć Państwa!

Szczegóły

Data:
21 października 2009
Czas:
12:30
Wydarzenie Kategoria:
Organizator:

Nadchodzące wydarzenia