Dom Polsko-Słowacki

Gorlice, Małopolskie 38-300 Polska

WAKACYJNE KINO LETNIE

Gorlickie Centrum Kultury – Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach serdecznie zapraszają na WAKACYJNE KINO LETNIE.

Projekcja odbędzie się 20 lipca 2012 roku /piątek/ o godz. 21.30 na dziedzińcu ratusza przed wejściem do Domu Polsko-Słowackiego. Pokazany zostanie film pt. „Red” – komedia akcji produkcji USA z roku 2010.

Frank (Bruce Willis), Joe (Morgan Freeman), Marvin (John Malkovich) i Victoria (Helen Mirren) to emerytowani agenci specjalni CIA. Znają największe tajemnice i spiski narodowe, przez co znajdują się na celowniku agencji. Po tym jak zostają wrobieni w zamach, muszą reaktywować stary zespół, by ujść z życiem przed polującymi na nich agentami. Chcąc oczyścić własne imię i zdemaskować oprawców, postanawiają wyruszyć w misję niemal niemożliwą. Włamując się do poszczególnych placówek CIA, krok po kroku, zdobywają informacje na temat największego spisku rządowego w dziejach ludzkości. Drużynie starych zapaleńców pomagać będzie przyjaciółka Franka – Sarah (Mary-Louise Parker).

Wstęp bezpłatny!

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych projekcja odbędzie się w sali konferencyjnej Domu Polsko-Słowackiego.

Zwiastun filmu

REGULAMIN WAKACYJNEGO KINA PLENEROWEGO

1. Organizatorem Wakacyjnego Kina Plenerowego jest Gorlickie Centrum Kultury   – Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča.
  2. Projekcja filmu odbędzie się dniu 20 lipca 2012 r. o godzinie 21:30.
  3. Projekcja odbędzie się na dziedzińcu Ratusza, Rynek 1.
  4. Organizator nie pobiera opłat za oglądanie filmów.
  5. Osoby niepełnoletnie uczestniczą w projekcji na odpowiedzialność rodziców lub opiekunów prawnych.
  6. Organizator nie kontroluje wieku widzów.
  7. Podczas projekcji obowiązuje:

– kulturalne zachowanie

– zakaz palenia papierosów

– zakaz wnoszenia i picia alkoholu.

8. Organizator decyduje o ilości osób uczestniczących w projekcji.

9. Każdy, kto zdecyduje się na udział w projekcji zobowiązuje się     do bezwzględnego przestrzegania niniejszego regulaminu, w przeciwnym razie   zostanie wyproszony z miejsca odbywania się projekcji filmu.

10. Uczestnik może przynieść bezpieczne siedzisko (krzesło, karimatę, materac dmuchany, leżak).

Data:
20 lipca 2012