Dom Polsko-Słowacki

Gorlice, Małopolskie 38-300 Polska

WAKACYJNE KINO LETNIE

Gorlickie Centrum Kultury – Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach serdecznie zapraszają na WAKACYJNE KINO LETNIE.

Pierwsza projekcja odbędzie się już 6 lipca 2012 roku /piątek/ o godz. 21.30 na dziedzińcu ratusza przed wejściem do Domu Polsko-Słowackiego. Sezon letni otworzy komedia produkcji USA z roku 2011 pt. „Kac Vegas w Bangkoku”.

W kontynuacji bijącej rekordy popularności komedii „Kac Vegas” Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) i Doug (Justin Bartha) udają się w podróż do egzotycznej Tajlandii na ślub Stu. Po niezapomnianym wieczorze kawalerskim w Las Vegas Stu nie chce ryzykować i planuje przed weselem bezpieczne i spokojne późne śniadanie. Ale życie nie zawsze układa się zgodnie z planem. To, co wydarzyło się w Vegas, przeszło już do historii, ale to, co będzie miało miejsce w Bangkoku, wydaje się po prostu niemożliwe [opis dystrybutora].

Wstęp bezpłatny!

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych projekcja odbędzie się w sali konferencyjnej Domu Polsko-Słowackiego.

REGULAMIN WAKACYJNEGO KINA PLENEROWEGO

1. Osoby niepełnoletnie uczestniczą w projekcji na odpowiedzialność rodziców lub opiekunów prawnych.
  2. Organizator nie pobiera opłat za oglądanie filmów.
  3. Projekcja odbędzie się w miejscu: dziedziniec Ratusza, Rynek 1.
  4. Projekcja filmu odbędzie się dniu 6 lipca 2012 r. o godzinie 21:30.
  5. 1.Organizatorem Wakacyjnego Kina Plenerowego jest Gorlickie Centrum Kultury – Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča.
  6. Organizator nie kontroluje wieku widzów.
  7. Podczas projekcji obowiązuje:

– kulturalne zachowanie

– zakaz palenia papierosów

– zakaz wnoszenia i picia alkoholu.

8. Organizator decyduje o ilości osób uczestniczących w projekcji.

9. Każdy, kto zdecyduje się na udział w projekcji zobowiązuje się do bezwzględnego przestrzegania niniejszego regulaminu, w przeciwnym razie zostanie wyproszony z miejsca odbywania się projekcji filmu.

10. Uczestnik może przynieść bezpieczne siedzisko (krzesło, karimatę, materac dmuchany, leżak).

Data:
6 lipca 2012