08
sierpień
21:00 — 23:00
Dom Polsko Słowacki
Dom Polsko Słowacki, Rynek 1, Gorlice, Małopolska, 38-300, Polska
Free
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

WAKACYJNE KINO LETNIE „CZŁOWIEK NA KRAWĘDZI”

WAKACYJNE KINO LETNIE zagościło na dziedzińcu ratusza przed wejściem do Domu Polsko-Słowackiego już po raz trzeci. Plenerowe projekcje filmowe to propozycja spędzenia wolnych wieczorów dla wszystkich mieszkańców Gorlic i okolic. Wybrana lokalizacja dodatkowo podkreśla niepowtarzalny klimat przedsięwzięcia. Jest to miejsce, gdzie można wybrać się z rodziną, znajomymi czy z sympatią. Wszystko po to, by spędzić wieczór pod gwiazdami. To inicjatywa, która w ubiegłym roku cieszyła się sporym zainteresowaniem, dlatego Gorlickie Centrum Kultury – Dom Polsko-Słowacki postanowił kontynuować to wydarzenie.

Jest wczesny poranek w samym sercu Nowego Jorku. W położonym na 21 piętrze oknie luksusowego hotelu pojawia się mężczyzna. Wszystko wskazuje na to, że zamierza popełnić samobójstwo. Gdy na miejscu zjawia się policja, mężczyzna oświadcza, że będzie rozmawiał tylko z wybraną negocjatorką. Tymczasem w położonym po sąsiedzku budynku Nowojorskiej Giełdy Diamentów niezauważona przez nikogo dwójka włamywaczy zmierza po bezcenny diament.
Kim jest mężczyzna szykujący się do skoku? Czy łączy go coś z włamywaczami? Dlaczego kilku wysoko postawionych policjantów wpada w panikę po odkryciu tożsamości samobójcy?
Wkrótce okaże się, że wszyscy łącznie ze zgromadzonymi na ulicy gapiami są częścią misternego planu. A kto pociąga za sznurki? [opis dystrybutora]

Plakat

Szczegóły

Data:
8 sierpnia 2014
Czas:
21:00 - 23:00
Cena:
Free
Wydarzenie Kategoria:
Organizator:

Nadchodzące wydarzenia