22
sierpień
21:00 — 23:00
Dom Polsko Słowacki
Dom Polsko Słowacki, Rynek 1, Gorlice, Małopolska, 38-300, Polska
Free
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

WAKACYJNE KINO LETNIE „ILUZJA”

Gorlickie Centrum Kultury – Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach serdecznie zapraszają na WAKACYJNE KINO LETNIE.

Projekcja odbędzie się 22 sierpnia br. /piątek/ o godz. 21.00 na dziedzińcu ratusza przed wejściem do Domu Polsko-Słowackiego. Pokazany zostanie thriller pt. „Iluzja” (2013 r., produkcja: Francja, USA).

Czwórka utalentowanych, obdarzonych wyjątkowymi umiejętnościami iluzjonistów zadziwia międzynarodową publiczność serią odważnych i oryginalnych napadów rabunkowych, które odbywają się. w trakcie ich przedstawień. Bohaterowie ściągają tym samym na siebie uwagę agentów FBI oraz Interpolu, a także zainteresowanie słynnego demaskatora wszelakich sztuczek magicznych. Nikt jednak nie zdaje sobie sprawy, że Czterej Jeźdźcy, bowiem tak zwie się grupa, realizują przy okazji swoje ukryte cele, wyprzedzając wszystkich, łącznie z publicznością, co najmniej o kilka kroków. Pozostaje nurtujące pytanie: czy iluzjonistom pomaga ktoś z zewnątrz, czy może ich sztuczki nie są sztuczkami, lecz. prawdziwą magią? [opis dystrybutora]

Zapraszamy do wakacyjnego kina plenerowego.

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych projekcja odbędzie się w sali konferencyjnej Domu Polsko-Słowackiego.

Plakat

Szczegóły

Data:
22 sierpnia 2014
Czas:
21:00 - 23:00
Cena:
Free
Wydarzenie Kategoria:
Organizator:

Nadchodzące wydarzenia