07
sierpień
21:00 — 23:00
Dom Polsko-Słowacki
Dom Polsko-Słowacki, Rynek 1, Gorlice, Małopolskie, 38-300, Polska
Wstęp wolny
Ładowanie Wydarzenia
 • To wydarzenie minęło.

WAKACYJNE KINO LETNIE

KOMEDIODRAMAT „NIETYKALNI”

W dniu 7 sierpnia 2015 o godzinie 21.00 w ramach Wakacyjnego Kina Letniego odbyła się emisja filmu pt.: „Nietykalni” w reżyserii Oliviera Nakache’a i Erica Toledano.

Wszystkich mieszkańców Gorlic oraz turystów odwiedzających nasze miasto do wspólnego oglądania zaprosiło Gorlickie Centrum Kultury wraz z Domem Polsko-Słowackim im. Dušana Jurkoviča.

„Nietykalni” to bezpretensjonalna i szczera opowieść filmowa o sparaliżowanym milionerze zatrudniającym do opieki chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia.

Jest to obraz wybitny i zaskakujący. Zupełnie różni się od współczesnych produkcji, które muszą mówić o miłości i młodych ludziach. Jest to film o tym, jak wiele może zależeć od niepoddawania się stereotypom, nieulegania uprzedzeniom, niepraktykowania fałszywego współczucia i pozostawania otwartym – w każdej sytuacji i w każdym wieku – na przyjaźń, która może się pojawić z niespodziewanej strony.

 

 

Projekcja odbędzie się 7 sierpnia br. /piątek/ o godz. 21.00 na dziedzińcu ratusza przed wejściem do Domu Polsko-Słowackiego.

Pokazany zostanie film pt. „Nietykalni” – francuski komediodramat z 2011 r. w reżyserii Oliviera Nakache’a i Érica Toledana. W głównych rolach występują: François Cluzet i Omar Sy.

Sparaliżowany milioner zatrudnia do opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. [opis dystrybutora]

Zapraszamy do wakacyjnego kina plenerowego – wstęp bezpłatny!

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych projekcja odbędzie się w sali konferencyjnej Domu Polsko-Słowackiego.

Zwiastun filmu – www.filmweb.pl

REGULAMIN WAKACYJNEGO KINA PLENEROWEGO

 1. Organizatorem Wakacyjnego Kina Plenerowego jest Gorlickie Centrum Kultury – Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča.
 2. Projekcja filmu odbędzie się dniu 7 sierpnia 2015 r. o godzinie 21:00.
 3. Projekcja odbędzie się na dziedzińcu ratusza, Rynek 1.
 4. Organizator nie pobiera opłat za oglądanie filmów.
 5. Osoby niepełnoletnie uczestniczą w projekcji na odpowiedzialność rodziców lub opiekunów prawnych.
 6. Organizator nie kontroluje wieku widzów.
 7. Podczas projekcji obowiązuje:
 1. kulturalne zachowanie
 2. zakaz palenia papierosów
 3. zakaz wnoszenia i picia alkoholu.
 1. Organizator decyduje o ilości osób uczestniczących w projekcji.
 2. Każdy, kto zdecyduje się na udział w projekcji zobowiązuje się do bezwzględnego przestrzegania niniejszego regulaminu, w przeciwnym razie zostanie wyproszony z miejsca odbywania się projekcji filmu.
 3. Uczestnik może przynieść bezpieczne siedzisko (krzesło, karimatę, materac dmuchany, leżak).

Plakat

Szczegóły

Data:
7 sierpnia 2015
Czas:
21:00 - 23:00
Cena:
Wstęp wolny
Wydarzenie Kategoria:
Organizator:

Nadchodzące wydarzenia