01
Sierpień
1 sierpnia 2017 08:00 — 7 września 2017 17:00
Różne miejsca
Gorlice, Małopolskie
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

 WAKACYJNY SIERPIEŃ ZA NAMI

Wakacje dobiegły końca….
Gorlickie Centrum Kultury oraz instruktorzy świetlic Gorlickiego Centrum Kultury serdecznie dziękują swoim wychowankom za wspólnie spędzony, letni czas. Włożyliśmy wiele wysiłku i zaangażowania, by wakacyjne dni pełne były atrakcji, zadbaliśmy o kreatywne wykorzystanie wolnych dni. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia plastyczne pod nazwą „Przystanek Lato”, które odbywały się w Gorlickim Centrum Kultury. Wielką atrakcją dla dzieci okazały się również organizowane warsztaty robotów, podczas, których dzieci samodzielnie konstruowały roboty.

Sierpniowe Lato 2017 również instruktorzy Świetlic urozmaicili między innymi konkursami i warsztatami plastycznymi, zabawami ruchowymi na osiedlowych boiskach, wycieczkami do Parku Miejskiego. Dzieci trenowały umiejętność pływania na pływalni „Fala”, uczestniczyły w spotkaniu z dzielnicowym pt.”Dzielnicowy bliżej nas”, zmagały się podczas turnieju tenisa stołowego oraz prezentowały swoje zdolności w czasie konkursu „Mam talent”.

Zapraszamy do obejrzenia fotograficznych wspomnień.

Lato 2017 odeszło już do historii, ale serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do uczestniczenia w zajęciach proponowanych  w  Gorlickim Centrum Kultury oraz w naszych świetlicach w trakcie roku szkolnego.

Gorlickie Lato 2017 w Świetlicach GCK

Gorlickie Lato 2017 w Gorlickim Centrum Kultury

Szczegóły

Początek:
1 sierpnia 2017 / 08:00
Koniec:
7 września 2017 / 17:00
Wydarzenie Kategoria:
Organizator: