20 października 2017 19:00 — 24 października 2017 17:00
Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach

Gorlice, Małopolska 38-300 Polska

WIECZÓR W DUDAPESZCIE Z KRZYSZTOFEM DAUKSZEWICZEM

W piątkowy wieczór 20 października w sali teatralnej Gorlickiego Centrum Kultury wystąpił satyryk Krzysztof Daukszewicz z autorskim programem pn. „Nareszcie w Dudapeszcie”.

Tego wieczoru mieliśmy okazję obejrzeć najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program. Satyryk z dużą dozą humorystycznych akcentów opisał w swoich krótkich monologach absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju i które każdy z nas dobrze zna ze środków masowego przekazu.

Jak podkreśla pan Krzysztof Daukszewicz każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki.

Podczas występu nie zabrakło prześmiewczych piosenek, podczas których artyście towarzyszył pianista Mieczysław Grochowski.

Był to niezwykle ciekawy wieczór i każdy z nas naładował się pozytywną energią po całym tygodniu codziennych obowiązków.

Zdjęcia: Elwira Latasiewicz, GCK

20 października 2017 / 19:00