Miejski Zespół Szkół Nr 4
ul. Krasińskiego 9

Gorlice, Małopolskie 38-300 Polska

WIOSENNA PRZYGODA ZOSI

Dnia 14 kwietnia br. w Miejskim Zespole Szkół Nr 4 w Gorlicach wystawiono przedstawienie pt. „Wiosenna przygoda Zosi” w wykonaniu Dziecięcej Grupy Teatralnej „Pierwszaczki” działającej przy Gorlickim Centrum Kultury w ramach zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez panią Barbarę Fugiel – instruktora teatralnego GCK.

Dla małych aktorów był to niezwykły dzień ponieważ oprócz koleżanek i kolegów z ich szkoły na występ przybyli niespodziewani goście – dzieci żołnierzy walczących w Donbasie i ich opiekunowie z Ukrainy. Grupa z Ukrainy gościła w Gorlicach na zaproszenie Fundacji „Braterstwo” – Małopolskiej Fundacji Przyjaźni Polsko-Ukraińsko-Słowackiej i Rafała Kukli – Burmistrza Miasta Gorlice.

Występ bardzo spodobał się publiczności, która nagrodziła wykonawców głośnymi brawami. Goście z Ukrainy wręczyli aktorom własnoręcznie wykonane upominki.

Data:
14 kwietnia 2015