Rodzinny Park Rozrywki „Rabkoland”
Rynek

Rabka-Zdrój, Małopolskie 34-700 Polska

WYCIECZKA DLA DZIECI Z OKAZJI DNIA DZIECKA

W dniu 30 czerwca br. odbyła się  wycieczka do Rodzinnego Parku Rozrywki „Rabkoland” w Rabce – Zdroju zorganizowana przez Zarząd Osiedla Nr 5 w Gorlicach oraz Świetlicę Osiedlową GCK „U Młodych”przy ul. Tuwima 6 dla dzieci z terenu Osiedla Młodych z okazji Dnia Dziecka. Wzięło w niej udział 42 uczestników.

Wyjazd umożliwił wiele godzin radosnej i beztroskiej zabawy. Dzieci miały w trakcie wycieczki zapewniony poczęstunek oraz obiad. Piękna słoneczna pogoda sprzyjała zabawom na wszelkich dostępnych w Parku Rozrywki atrakcjach jak m.in. na wielkim młynie zwanym diabelskim kołem, latającym autobusie, musik expressie, jungle tower,  balerinie,  wielkiej huśtawie w stylu łodzi wikingów, huśtawkach pirackich, autodromach, rozmaitych karuzelach, zjeżdżalniach, wagonikach,  ruraparku, rowerkach wodnych itd. Niewątpliwą atrakcją były również wizyta w odwróconym domu stojącym na swoim dachu czy domu śmiechu pełnym krzywych luster. Nie sposób zapomnieć o strasznym dworze, na wizytę w nim wymagającą przełamania strachu,  zdecydowali się nieliczni. Uwagę dzieci zwracały również ruchome teatrzyki przy alejkach spacerowych.  Chętni odwiedzili także Muzeum Rekordów i Osobliwości  oraz Muzeum Orderu Uśmiechu.

Wycieczka była udana i na pewno na długo pozostanie wszystkim w pamięci.

Data:
30 maja 2015