7 maja 2017 16:00 — 14 maja 2017 17:00
Stadion Sportowy w Kobylance
Kobylanka, Małopolskie

WYSTĘP RZT „POGÓRZANIE” PODCZAS KONCERTU CHARYTATYWNEGO W KOBYLANCE

Dnia 7 maja 2017 r. Regionalny Zespół Taneczny „Pogórzanie” działający przy Gorlickim Centrum Kultury, wziął udział w koncercie charytatywnym, zorganizowanym na rzecz osób dotkniętych ciężkimi chorobami z Kobylanki.

Organizatorem koncertu był Sołtys, Rada Sołecka wsi Kobylanka oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Kultury „Persiina” z Kobylanki, pod honorowym patronatem Poseł na Sejm RP pani Elżbiety Zielińskiej.

Impreza rozpoczęła się przywitaniem przybyłych gości, podziękowaniem dla sponsorów i organizatorów. Następnym punktem programu były występy, które zapewniły uczestnikom imprezy dobrą zabawę. Na scenie oprócz Zespołu „Pogórzanie” zaprezentowały się dzieci i młodzież z  Kobylanki, Orkiestra Dęta z Dominikowic oraz gwiazda wieczoru saksofonista Łukasz Dyczko i Paweł Kukiz z zespołem.

Przez cały czas prowadzona była przez wolontariuszy zbiórka pieniędzy do puszek. Można też było spróbować regionalnych wyrobów, sprzedawanych na stoiskach gastronomicznych. Cały dochód z imprezy przekazany został potrzebującym dzieciom.

7 maja 2017 / 16:00
14 maja 2017 / 17:00