WYSTĘP TEATRU EKSPERYMENTALNEGO GCK „ERGO” PODCZAS JARMARKU BOŻONARODZENIOWEGO W ROPICY POLSKIEJ

W ostatnią sobotę  (10 grudnia br.) przy Ośrodku Kultury w Ropicy Polskiej odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany przez Zespół Szkół w Ropicy Polskiej, Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe wsi Ropica Polska oraz Ośrodek Kultury Gminy Gorlice.
Jarmark zapełnił się stoiskami wystawienniczymi, światełkami, choinkami, świątecznymi wypiekami i posiłkami oraz atrakcjami dla najmłodszych.
Imprezie towarzyszyły występy dzieci i młodzieży ze szkoły, pokazy iluzjonisty, spotkanie ze św. Mikołajem, konkursy, zabawy, wykonywanie ozdób świątecznych, dekorowanie pierników, wspólne ubieranie choinki, rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą czapkę Mikołaja oraz losowanie nagród ze świątecznych cegiełek.

W godzinach wieczornych wyjątkowa i świąteczna atmosfera Jarmarku Bożonarodzeniowego przyciągnęła liczne grono osób na występ Teatru Eksperymentalnego GCK „ERGO”. Grupa teatralna, która została zaproszona przez Panią Beatę Kraus – Dyrektora Zespołu Szkół w Ropicy Polskiej celem uświetnienia imprezy, zaprezentowała półgodzinne widowisko „Fire Show”. Teatr ognia doskonale wkomponował się w program imprezy wzbudzając zachwyt i podziw wśród publiczności, która nie żałowała gromkich braw dla młodych wykonawców. Po występie widzowie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia z tancerzami.

Wystąpili:
Zofia Krzyszycha