01
wrzesień
1 września 2015 00:00 — 18 września 2015 00:00
Kraków
Kraków, Małopolskie
Ładowanie Wydarzenia
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

WYWIAD Z TADEUSZEM ŁUCZEJKO OPUBLIKOWANY W MIESIĘCZNIKU „HIGH FIDELITY”

Z niezwykłą przyjemnością zapraszamy Państwa do lektury wywiadu z Tadeuszem Łuczejko (plastykiem, muzykiem, akustykiem, Dyrektorem Artystycznym Międzynarodowych Prezentacji Multumedialnych „Ambient Festival”, długoletnim pracownikiem Gorlickiego Centrum Kultury), który ukazał się na łamach prestiżowego miesięcznika dla audiofilów „High Fidelity” z okazji obchodzonego w br. 20-lecia działalności artystycznej pod szyldem „Aquavoice” oraz z okazji przyznania 2 prestiżowych nagród dla podwójnego albumu Early Recordings”.

Premiera albumu „Early Recordings” miała miejsce podczas tegorocznych Międzynarodowych Prezentacji Multumedialnych „Ambient Festival”

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

30

Żródło: www.highfidelity.pl
Muzycznie to dwie różne płyty – pierwsza, nastrojem odwołująca się do Tangerine Dream, jest bardziej „przebojowa”. Wyraźne linie melodyczne zmieszczone w krótkich okresach są jej głównym wyznacznikiem. Druga płyta to już klasyczny ambient, z wolniejszym tempem i większym „oddechem”. Obydwie zostały zrealizowane i zremasterowane wyjątkowo dobrze, stąd wyróżnienie RED Fingerprint za wartość artystyczną oraz BIG RED Button za jakość dźwięku.

Wywiad Wojciecha Pacuły z Tadeuszem Łuczejko opublikowany we wrześniowym numerze miesięcznika „High Fidelity”.

Szczegóły

Początek:
1 września 2015 / 00:00
Koniec:
18 września 2015 / 00:00
Wydarzenie Kategoria:
Organizator:

Nadchodzące wydarzenia