17
luty
17:00 — 19:00
Dom Polsko-Słowacki
Dom Polsko-Słowacki, Rynek 1, Gorlice, Małopolskie, 38-300, Polska
Wstęp wolny
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Z WIEKIEM KWAŚNIEJEMY – CZY MOŻNA COFNĄĆ CZAS?

SPOTKANIE Z DR N. MED. LUCJANEM LANGNEREM

Tym, czego najczęściej życzymy sobie nawzajem, jest zdrowie, bo jak uzasadniamy, zdrowie jest najważniejsze. Wśród zalewu informacji i reklam zachęcających do używania cudownych specyfików mających przywrócić nam sprawność, warto posłuchać opinii specjalistów.

17 lutego 2016 roku w Domu Polsko-Słowackim odbyło się spotkanie z dr n. med. Lucjanem Langnerem, wykładowcą PWSZ w Krośnie, zajmującym się medycyną przeciwstarzeniową. Uczestnicy prelekcji mogli posłuchać o niekorzystnym wpływie zakwaszenia na nasz organizm i sposobach przywrócenia równowagi kwasowo-zasadowej. Doktor Langner zachęcał do zmiany trybu życia i uwzględniania w codziennej diecie najnowszej piramidy żywieniowej, a więc aplikowania sobie odpowiedniej dawki ruchu oraz spożywania dużej ilości warzyw i owoców. Przy odkwaszaniu pomocna może być także wydobywana na Podkarpaciu, a dostępna także w Gorlicach, źródlana woda alkaliczna o nazwie „Java”. Jest to jedyna w Polsce naturalna woda mineralna polecana szczególnie osobom cierpiącym na nadkwasotę, dnę moczanową, cukrzycę i osteoporozę.

Wykład zakończyła żywa dyskusja i mnóstwo pytań dotyczących zdrowego odżywiania.

Dr n. med. Lucjan Langner – specjalista chorób dziecięcych, wieloletni Ordynator Oddziału Dziecięcego Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego w Krośnie, wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie. Od wielu lat interesuje się profilaktyką i zdrowym stylem życia. Równocześnie poszerza swoje doświadczenia zawodowe o medycynę przeciwstarzeniową i medycynę podróży.

Podczas spotkania można będzie skosztować krystalicznie czystej, źródlanej wody alkalicznej o nazwie „Java” – jedynej w Polsce naturalnej wody mineralnej o wyjątkowych właściwościach [pH 9,2, ujemny potencjał redox (-) 300 mV].

Plakat

Szczegóły

Data:
17 lutego 2016
Czas:
17:00 - 19:00
Cena:
Wstęp wolny
Wydarzenie Kategoria:
Organizator:

Nadchodzące wydarzenia