12
Luty
08:00 — 12:00
Dom Polsko-Słowacki
Rynek 1

Gorlice, Małopolskie 38-300 Polska
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

ZAKOCHANI RATUJĄ ŻYCIE

Po raz drugi w Domu Polsko – Słowackim odbyła się akcja oddawania krwi zorganizowana przez Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża z okazji Święta Zakochanych.

Do akcji włączyli się sponsorzy: Dom Handlowy „PEPS”, Dom Weselny „AKROPOL”, Urząd Miejski w Gorlicach, Urząd Gminy w Gorlicach, Starostwo Gorlickie, Przedsiębiorstwo Handlowe „ALKO” w Gorlicach, Firma Produkcyjno – Handlowo – Usługowa „Joker” w Gorlicach, Dom Polsko – Słowacki w Gorlicach oraz lek. Tomasz Płatek – ordynator oddziału geriatrycznego gorlickiego szpitala

 Łącznie podczas „walentynkowej” akcji krew oddało 33 osoby i pozyskano  prawie 15  litrów krwi.

 

Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża, Dom Polsko – Słowacki oraz Dom Handlowy „PEPS” organizuje akcję honorowego oddawania krwi z okazji Dnia Zakochanych.

W związku z powyższym zwracamy się z apelem do wszystkich krwiodawców zrzeszonych w klubach Honorowych Dawców Krwi oraz nie zrzeszonych do honorowego oddawania krwi na rzecz osób potrzebujących.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, a zwłaszcza zakochanych oraz gorlicką młodzież do honorowego  oddawania krwi w Domu Polsko – Słowackim w dniu 12 lutego /czwartek/ 2009r.w godz. 08.00 – 12.00.

Dla wszystkich honorowych dawców krwi przewidujemy upominki.

„MIŁOŚĆ I KREW MAJĄ KOLOR CZERWONY”      

                                                                                      Zarząd Rejonowy

                                                                             Polskiego Czerwonego Krzyża

             w Gorlicach

ZAKOCHANI RATUJĄ ŻYCIE

 

Szczegóły

Data:
12 lutego 2009
Czas:
08:00 - 12:00
Wydarzenie Kategoria:
Organizator: