11
Styczeń
10:00 — 16:00
Dom Polsko-Słowacki
Rynek 1

Gorlice, Małopolskie 38-300 Polska
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

ZARZĄD REJONOWY POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA W GORLICACH I GORLICKI SZTAB WOŚP DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM KRWIODAWCOM!

Już po raz piąty gorliccy krwiodawcy aktywnie włączyli się w XVII FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY organizując akcję pod hasłem „Oddaj krew – pomóż dzieciom”. Akcję zorganizowano  w Domu Polsko-Słowackim w Gorlicach.

Na apel Polskiego Czerwonego Krzyża w Gorlicach oraz Gorlickiego Sztabu WOŚP odpowiedziało ponad 30 krwiodawców w terenu powiatu gorlickiego. Aktywnie do akcji włączyli się krwiodawcy z klubu HDK PCK przy OSP w Kwiatonowicach, którzy przybyli na akcję wraz z prezesem klubu Stanisławem Żegleniem oraz ks. proboszczem Emilem Myszkowskim, jak zwykle nie zawiodła młodzież, a zwłaszcza krwiodawcy z młodzieżowych klubów HDK PCK przy ZSZ w Bieczu i Bobowej, którzy po raz pierwszy oddawali krew podczas humanitarnej akcji.  Krew oddawał również członek gorlickiego sztabu WOŚP Jerzy Forczek oraz dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorlicach Pani Magdalena Miler z klubu HDK PCK przy OSP w Kwiatonowicach. Łącznie pozyskano 14 litrów krwi.

Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Gorlicach wraz z Gorlickim Sztabem WOŚP serdecznie dziękuje wszystkim krwiodawcom za ten bezcenny dar życia a także wszystkim osobom, które włączyły się w organizację akcji.

Szczegóły

Data:
11 stycznia 2009
Czas:
10:00 - 16:00
Wydarzenie Kategoria:
Organizator: