Już w najbliższy weekend (13-15.10) czekają na Was atrakcje! Na Rynku po raz kolejny staną żarciowozy, w piątek wspólnie obejrzymy „Skłodowską”, a w sobotę będziecie mogli zobaczyć niesamowity spektakl z ogniem w wykonaniu Teatru Eksperymentalnego ERGO!

Na gorlickim Rynku staną foodtrucki serwujące najrozmaitsze potrawy z różnych stron świata! Zapraszamy wszystkich amatorów dobrego jedzenia oraz miłośników poznawania nowych smaków w piątek od 15:00 do 21:00, w sobotę od 12:00 do 21:00 i niedzielę w godzinach 12:00-20:00.

13.10 (piątek) o 18:00, zapraszamy do kina plenerowego – czekać będą na Was wygodne leżaki, a na wielkim ekranie wyświetlona zostanie produkcja „Skłodowska”. Ubierzcie się ciepło i przyjdźcie wspólnie obejrzeć film o wielkiej polskiej uczonej!

Skłodowska (2019, reż. Marjane Satrapi, scenariusz Jack Thorne), za www.filmweb.pl: Młoda, ambitna Maria Skłodowska przybywa do Francji, by na słynnej Sorbonie podjąć studia, które mą jej wielkim marzeniem, a już wkrótce przyniosą przełom nie tylko w życiu młodej kobiety, ale całego świata. Początki jednak są trudne. Nikt nie traktuje poważnie naukowych planów i teorii, które snuje młoda Maria. Mężczyźni zazdrośnie strzegą wstępu na najwyższe szczeble naukowej kariery. Jednak geniusz, upór i odwaga Skłodowskiej wkrótce zaczną kruszyć ten opór. A niezwykłe odkrycia, których dokona wraz z mężem Piotrem Curie przyniosą jej zasłużone miejsce w naukowym panteonie.

W sobotę, 14.10, Teatr Eksperymentalny ERGO, działający przy Gorlickim Centrum Kultury, na zakończenie letniego sezonu, zaprezentuje zachwycający spektakl z ogniem „W świetle jesieni”! Rozpoczynamy o 18:30 na Rynku!

Do zobaczenia!

Projekt i wykonanieAgencja Reklamowa TDesign Center - Reklama - Poligrafia - Skład DTP - Strony internetowe
Skip to content