26 lutego 2020 08:00 — 20 marca 2020 15:00
Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach

Gorlice, Małopolska 38-300 Polska

KONKURS NA PISANKĘ WIELKANOCNĄ

Gorlickie Centrum Kultury – Dom Polsko-Słowacki im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach serdecznie zapraszają do udziału w Konkursie Plastyki Obrzędowej na Pisankę Wielkanocną.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i średnich z terenu powiatu gorlickiego.

Celem konkursu jest zachowanie elementów twórczości ludowej, rozbudzenie zainteresowań tradycyjną sztuką plastyczną oraz pełniejsze poznanie przez uczestników form kultury regionalnej.

Chętni do wzięcia udziału w konkursie proszeni są o składanie swoich prac do 20 marca 2020 roku (piątek) do godz. 15.00 w Domu Polsko-Słowackim im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach, Rynek 1. (Uwaga, poniedziałki nieczynne).

Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się w dniu 2 kwietnia 2020 (czwartek) o godz. 12.00 w Domu Polsko-Słowackim im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach, Rynek 1.

Bardzo prosimy o dostarczenie na konkurs pisanek wykonanych wyłącznie przez uczestnika. Prace niewykonane samodzielnie lub zakupione nie będą podlegały ocenie.

Prosimy również o zamieszczenie przy pracy prawidłowo wypełnionej metryczki.

Do pobrania:

Regulamin

Zgoda na przetwarzanie danych oraz wykorzystanie wizerunku uczestnika niepełnoletniego

Zgoda na przetwarzanie danych oraz wykorzystanie wizerunku uczestnika pełnoletniego

Metryczka zgłaszanej pracy

26 lutego / 08:00