Gorlickie Centrum Kultury z uwagi na bieżąca sytuację epidemiczną informuje, że od dnia 16 marca zmienia zasady funkcjonowania i obsługi Interesantów w naszej placówce oraz w Domu Polsko-Słowackim. Pracę będziemy wykonywać w systemie zamkniętym obsługując Interesantów telefonicznie lub drogą elektroniczną. Jeśli klient będzie miał naprawdę ważną i pilną sprawę, która będzie wymagała jego osobistej wizyty w budynku GCK czy w Domu Polsko-Słowackim to musi to najpierw ustalić telefonicznie z administracją GCK lub Domu Polsko-Słowackiego.

Ograniczenie to obowiązuje do odwołania.

Zaległe należności za zajęcia prosimy regulować zgodnie z wytycznymi znajdującymi się na Strefie Zajęć. Osoby, które nie posiadają profilu w Strefie Zajęć prosimy o dokonywanie wpłat na nr konta: Bank BGŻ BNP Paribas o/Gorlice 98 2030 0045 1110 0000 0160 7280 (podając imię i nazwisko uczestnika, nazwę zajęć, miesiąc za który dokonywana jest wpłata).

Dane kontaktowe:

Gorlickie Centrum Kultury