Takiej wystawy Wam jeszcze nie proponowaliśmy!

Wyobraź sobie, że stoisz naprzeciw wejścia do budynku GCK… Patrzysz w górę… a tam? 30 pustych kwater okiennych. Smutno.

A teraz pomyśl jak zabawnie wyglądałby budynek gdyby w każdym oknie zamieszkał portret pamięciowy jednego z trzech instruktorów! Kolorowy i śmieszny, bo pamiętaj, że mamy do siebie dystans!

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy!

– Stwórz na kartce formatu A4 lub A3 portret dowolnego instruktora plastyki (można wykonać więcej prac). Ważne jest dla nas, żeby portret był kolorowy i dobrze widoczny z odległości, więc do wykonania pracy wybierz farby lub pastele olejne.

– Wyślij zdjęcie/skan swojego dzieła na plastyka@gck.gorlice.pl lub przynieś osobiście do Gorlickiego Centrum Kultury (jesteśmy w budynku w godzinach 9:00-16:00, więc zadzwoń dzwonkiem umieszczonym na drzwiach wejściowych, a my odbierzemy Twoją pracę).

– Portrety zbieramy do 15 stycznia włącznie, a tę szaloną wystawę będzie można obejrzeć od dnia 20 stycznia 2021.

Tęsknimy i pozdrawiamy!

Magda Rak, Arek Kapłon i Tomasz Tajak