Mamy dobre wieści – od 24 maja (poniedziałek) 2021 roku po kilku miesiącach przerwy wznawiamy działalność stacjonarną Gorlickiego Centrum Kultury!
Ponownie będziemy tworzyć nasz wspólny dom kultury.

Wznawiamy działalność pracowni plastycznej, fotograficznej, muzycznej, szkoły musicalowej „Slide”, szkoły baletowej „Puenta”, zajęcia fitness oraz kurs tańca.W większości przypadków zajęcia odbywać się będą według dotychczasowych harmonogramów, które obowiązywały przed zamknięciem. Instruktorzy prowadzący zajęcia skontaktują się bezpośrednio z Wami informując o ewentualnych zmianach.

Rozpoczynają się również zajęcia prowadzone dotychczas w filii Gorlickiego Centrum Kultury przy ul Dukielskiej 73.

Pamiętajmy!
Nadal obowiązują zasady reżimu sanitarnego.
Na terenie budynku wszyscy zobowiązani są do zakrywania ust i nosa oraz do zachowania dystansu społecznego i dezynfekcji rąk.

Do zobaczenia w Gorlickim Centrum Kultury!