Gorlickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na spektakl „Zaślubiny” w wykonaniu Grupy Teatralnej Otwarte Drzwi i reżyserii Tomasza Tajaka.

Spektakl odbędzie się 20 listopada 2022, o godzinie 18:00 w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Gorlicach przy ulicy Wróblewskiego 12.

Bilety w cenie 20 zł dostępne są w sekretariacie GCK oraz na www.biletyna.pl

O spektaklu:

Miasteczko Spoon River rozświetlone gwiazdami rozbrzmiewa głosami biesiadników. Otoczeni przyrodą i znużeni tańcem zaczynają opowiadać. Przeżywają własne losy, które już się wydarzyły, ubolewają nad życiem, które już się dokonało, nad podjętymi wyborami, straconymi szansami. Przekrój społeczeństwa i plejada przeżyć choć osadzone w innej epoce, to nadal tak aktualne.  Małżonkowie zastygli w narzuconych rolach. Zaślubiny to spektakl, który zmusza do przemyśleń. Pozwala z bezpiecznej pozycji zajrzeć do cudzego życia, wysłuchać opowieści i odnieść je do siebie.

Pomiędzy żalem i skruchą, rozczarowaniem i niespełnieniem, wyraźnie widać ŻYCIE, które już się wydarzyło. Spokojnie, nasze jeszcze trwa. Prawda?

Reżyseria, scenografia: Tomasz Tajak

Światło: Wojciech Wójcik